شماره مجازی چیست ؟

یک شماره مجازی که به عنوان شماره گیر مستقیم داخلی (DID) یا خرید شماره مجازی شماره دسترسی نیز شناخته می شود ، ش

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 مرداد 1399
یک شماره مجازی که به عنوان شماره گیر مستقیم داخلی (DID) یا خرید شماره مجازی شماره دسترسی نیز شناخته می شود ، شماره تلفنی است که خط تلفن مستقیم ندارد. به طور معمول ، این شماره ها برای ارسال تماس های دریافتی به یکی از شماره های تلفن از پیش تعیین شده مشتری انتخاب شده اند: تلفن ثابت خرید شماره مجازی ، تلفن همراه یا VoIP. یک شماره مجازی می تواند به عنوان دروازه ای بین تماسهای سنتی (PSTN) و VoIP عمل کند.

شماره مجازی واتساپ

مشترکین شماره مجازی می توانند بدون نیاز به خرید سخت افزار اضافی از تلفنهای موجود خود استفاده کنند ، یعنی از نرم افزارهای خرید شماره مجازی موجود زیادی استفاده می کنند. [1] شماره خصوصی مجازی یک شماره تلفنی است که تماس های ورودی را به هر یک از شماره های تلفن از پیش تعیین شده منتقل می کند. خرید شماره مجازی به این شماره ها به شماره دنبال کننده من ، شماره تلفن مجازی یا (در انگلستان) نیز گفته می شود. [2]

شماره مجازی رایگان

معمولاً شماره تلفنهای مجازی بسته به زمان خرید شماره مجازی روز و روز هفته با استفاده از مسیریابی روزانه به شماره تلفنهای مختلف ارسال می شود [3]؛ به عنوان مثال ، بین 9 تا 5 روز کاری ، تماسهای دریافتی به محل کار شخصی شما ارسال می شود خرید شماره مجازی ، اما آخر هفته ها به تلفن همراه شخصی شما می رسد. در دسترس بودن (و استفاده قابل قبول) از شماره خرید شماره مجازی تلفن های مجازی منوط به وضعیت نظارتی در کشور صادر کننده است. برنامه ها و مثال های استفاده مشاغل - یک شرکت چینی می تواند بدون خرید شماره مجازی پرداخت خط ارز خارجی ثابت ، شماره تلفن را در لس آنجلس یا لندن داشته باشد. اعداد مجازی بین مراکز تماس که به نظر می رسد در یک کشور قرار دارند دارای پوشش 24/7 کارآمد خرید شماره مجازی هستند که در یک یا چند کشور در مناطق زمانی مختلف قرار دارند.

شماره مجازی ایرانی

افراد - سایر کاربران محبوب شماره های مجازی بین المللی مهاجران و مسافرانی هستند که می دانند که دوستان و خانواده آنها می توانند با استفاده خرید شماره مجازی از یک تماس محلی با خانه تماس بگیرند. مشاغل خاص - تماس تلفنی یا کارت تلفن. شماره های مجازی مانند شماره دسترسی کار می کنند ، به عنوان مثال ، خرید شماره مجازی شماره تلفن (کارت های تماس) یا کاربر پاسخ دهنده برای برقراری تماس (یا استفاده از تماس) باید شماره گیری کند. بازاریابی - برخی از شرکت ها از شماره های مجازی برای خرید شماره مجازی کمپین های مختلف بازاریابی یا کانال های رسانه ای مختلف استفاده می کنند. این به آنها امکان می دهد تا پیگیری کنند که کدام کمپین یا رسانه ها چه نوع ترافیکی ایجاد می کنند. خدمات مجازی - ارائه دهندگان مختلف خرید شماره مجازی خدمات تجاری مجازی (آدرس مجازی ، گیرنده مجازی ، دفتر مجازی) از یک شماره مجازی برای پیوند به یکدیگر در خدمات مجازی خود استفاده می کنند. این امر به مشتریان اجازه می دهد تقریباً خرید شماره مجازی در هر جای دنیا تلفن ، آدرس و صدا داشته باشند.

سایت شماره مجازی رایگان

بیشتر ارائه دهندگان صدا شماره های مجازی را بیش از شماره های IP ارائه می دهند. ارائه دهندگان غیرقانونی این موارد را "DID" می نامند. اینها معمولاً به عنوان شماره های جغرافیایی محلی در شهرهای منتخب یا به عنوان شماره های بدون عوارض ارائه می شوند ، با شماره های غیر جغرافیایی در هر خرید شماره مجازی دقیقه بیشتر برای دریافت تماس هزینه می کنند. در برنامه شماره گذاری آمریکای شمالی ، خرید شماره مجازی کد منطقه 500 و کد منطقه 533 شماره دنبال کننده من هستند و به آنها خدمات ارتباطات شخصی (NANP) گفته می شود. در انگلیس ، اینها با پیشوند غیر جغرافیایی 070 خرید شماره مجازی ، که به آن خدمات شماره گذاری شخصی (PNS) گفته می شود ، ارائه می شود.
آخرین مطالب