آموزش لوله بازکنی و بهترین شرکت لوله بازکنی در تهران

  بهترین روش لوله بازکنی ساختمان ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که لوله های منزلتان به دلایل مختلف

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اسفند 1399

 

بهترین روش لوله بازکنی ساختمان

ممکن است برای شما اتفاق افتاده باشد که لوله های منزلتان به دلایل مختلف دچار گرفتگی شود و برای باز شدن لوله از دستگاه لوله باز کنی و یا مایعات لوله باز کنی استفاده کنید یا اینکه لوله ها دچار ترکیدگی شده باشند و نیاز به تشخیص ترکیدگی لوله (کلیک کنید) داشته باشید.

برای باز کردن لوله از ابزاری های مختلفی می توان استفاده کرد مانند: مایع لوله باز کنی، فنر لوله باز کنی، اسید لوله باز کنی، دستگاه لوله باز کنی و...

لوله بازکنی

این مواردی که گفته شد برای لوله بازکنی مناسب هستند اما لوله بازکنی ضعیف، موارد خیلی زیادی باعث گرفتگی لوله می شود، مواردی مانند گیر کردن آشغال، مواد زائد را می توان با ابزار های ساده باز کرد ولی مواردی که لوله با خاک و رسوبات با گذشت زمان بسته می شود را با لوله باز کن ها و ابزار های سخت لوله باز کنی باید باز شود.

لوله بازکنی توسط تعمیرکاران حرفه ای

سالیان زیادی است که این شغل بوده است و افراد نظرات زیادی در مورد این شغل داده اند، بسیاری این شغل را دوست ندارد و آن را به عنوان شغل به حساب نمی آوردند و خوششان نمی آید و دلیلش هم مشخص است زیرا بسیاری از افراد کار با لوله های و گرفته و کثیف را دوست ندارند.

همانور که بسیاری از شغل ها جز هم ترین ها هستند و وجود آن ها به شدت لازم است لوله باز کنی هم به این صورت می باشد و جود آن لازم و مورد نیاز می باشد.

برخی از کسانی که این کار را انجام می دهند از روی ناچار این کار را می کنند و برخی دیگر به شغل خود علاقه دارند و خدمت عالی به مشتریان خود می رسانند.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

دستگاه لوله باز کنی چگونه کار می کند؟

قبل از ساخت دستگاه لوله بازکنی افراد برای باز کردن لوله از فنر لوله باز کنی و دریل استفاده می کردند، کار کردش به این صورت بود که فنر را به سر دریل بسته و کار را شروع می کردند ولی معیاب زیادی داشت.

اما با ساخته شدن دستگاه لوله بازکنی کار بسیار راحت شد و این دستگاه بدون خطر لوله را باز می کند.

دستگاه لوله بازکنی ابزاری برای باز کردن گرفتگی های سخت است، این دستگاه از یک موتور و فنر ساخته شده است.

موتور نیرو تکان دهنده را ایجاد می کند و فنر نیرو را به گرفتگی وارد می کند، از فنر در این دستگاه برای انعطاف پذیری به کار برده می شود.

نشت یابی لوله با دستگاه در تهران

فواید دستگاه لوله بازکنی

این دستگاه فواید زیادی دارد که مواردی از آن عبارت است از: کوچک و قابل حمل، استفاده از برق شهری، باز کننده گرفتگی‌های سخت، سرفنرهای مختلف، فنر بلند برای لوله‌های طولانی، محفظه جمع‌کننده فنر، سرعت عمل در باز کردن گرفتگی، مناسب برای شرکتهای لوله بازکنی

از بین رفتن این مشکل برای تمامی افراد بسیار مهم است و برای این کار به دنبال یک لوله باز کن ماهر و حرفه ای می گردند.

از بین رفتن کامل این مشکل از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین خاطر رفع این مشکل را به متخصصان ما بسپارید  تا با مهارت خود خدماتی با کیفیت را به شما عزیزان ارائه کنند.

منبع

آخرین مطالب