• جدید iPad Pro مدل با 5G پشتیبانی می رود برای رسیدن به 2021.
  • اپل نسل بعدی iPad Pro را به رخ کشیدن اپل فروزان سریع A14 پردازنده.
  • IPad Pro 5G نیز از ویژگی های یک مینی صفحه نمایش LED.

اپل در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک نام تجاری جدید iPad Pro مدل با 5G حمایت از مدتی در اوایل سال 2021 با توجه به نشت از کاربر توییتر L0vetodream. هر چند گزارش های قبلی حاکی از اپل بود که با هدف راه اندازی یک 5G iPad Pro مدتی این سقوط — به احتمال زیاد یک ماه بعد از آیفون 5G رونمایی — این برنامه بودند گزارش دادند پشت به دلایل ناشناخته است.

بنابراین چه چیزی ما در مورد اپل نسل بعدی تبلت? خوب L0vetodream — که قبلا ارائه اطلاعات قابل اعتماد در مورد آینده محصولات اپل — یادداشت که آن را به رخ کشیدن یک A14x پردازنده 5G اتصال و یک مینی صفحه نمایش LED. هم اپل نسل بعدی iPad Pro مسلما نشان دهنده ترین فوتی و فوری, اپل, ارتقا دیده ایم در برخی از زمان.

عملکرد عاقلانه برخی از به بیرون درز A14 معیار نشان می دهد که اپل نسل بعدی پردازنده که برای اولین بار بر روی آی فون 12 — خواهد بود مطلق بسیارخوب قرار داده است که رقبا را به شرم. در ضمن mini-LED صفحه نمایش ارائه خواهد شد تمام انواع از پیشرفت است. گذشته از این واقعیت است که این تکنولوژی اجازه می دهد تا به صورت نازک تر و سبک تر و صفحه نمایش آن را نیز فراهم می کند قطعا بهبود کیفیت تصویر در حساب کنتراست بالا local dimming و چشمگیر وسعت رنگ گسترده ای عملکرد.

اتفاقا وجود دارد گزارش می دهد که اپل در حال برنامه ریزی برای رول mini-LED تکنولوژی در سراسر خط محصول خود از جمله آن مک بوک خط دیده بان اپل و حتی 27 اینچ iMac Pro است که بنا به گزارش راه اندازی مدتی بعد از این سال. این نیز معتقد بودند اپل معرفی خواهد شد mini-LED نمایش در بیشتر مقرون به صرفه مدل اپل بعد در پایین خط.

اپل در کنار این هیچ راز است که بعد از بزرگ راه اندازی محصول اپل برنامه ریزی شده است که آی فون 12. مجموعه رونمایی شود این سپتامبر ما شاهد گزارش های ضد و نقیضی به عنوان زمانی که اپل نسل بعدی گوشی های هوشمند در واقع ممکن است ضربه قفسه های فروشگاه. مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش تاخیر توسعه توسط چند هفته است که می گویند آیفون 12 ممکن است ضربه قفسه های فروشگاه تا زمانی که در ماه اکتبر.

راه اندازی پنجره, کنار, آیفون, 12 خواهد بود که اولین دستگاه اپل شامل پشتیبانی برای 5G اتصال. چه چیزی بیشتر از اپل انتظار می رود برای راه اندازی چهار مجزا مدل های آیفون در این سال تمام با صفحه نمایش OLED. ما نیز دیده می شود گزارش می دهد که آی فون 12 طراحی خواهد شد بیشتر یادآور آیفون 4 و به رخ کشیدن یک شکاف کوچکتر طراحی شده است.

قبل از اینکه سخت افزار جدید اما اپل با معرفی iOS 14 در آن رویداد WWDC در اواخر این ماه. البته با این بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز هم در حال انجام اپل سالانه کنفرانس توسعه خواهد بود آنلاین-تنها امر این سال است. در حالی که iOS 14 شایعه شده است در عرضه نسبتا کوتاه برخی از ویژگی های مورد انتظار شامل افزایش HomeKit قابلیت CarKey پشتیبانی بهبود یافته اپل مداد, قابلیت, و بیشتر.

منبع تصویر: سیب

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im