Zynga سازندگان FarmVille به راه اندازی هری پاتر, بازی موبایل, بازی

آن شده است یک زن و شوهر از سال برای Zynga استودیو پشت Facebook smash hit FarmVille به عنوان به خوبی به عنوان موفق دیگر عناوین مانند Zynga پوکر کلمات با دوستان 2 و CSR Racing 2, اما این شرکت در حال حاضر شروع به هدایت در مسیر درست یک بار دیگر.ما هیچ راهی برای گفتن چگونه موفق بعدی Zynga بازی خواهد بود اما حداقل ما می دانیم آنچه که این شرکت در حال کار بر روی. به نظر می رسد مانند Zynga خواهد بود و آوردن یکی دیگر از بازی هری پاتر برای موبایل.

بر خلاف هری پاتر: جادوگران متحد است که واقعیت افزوده (AR) بازی های تلفن همراه و یا هری پاتر: هاگوارتز, راز, RPG, راه اندازی در آندروید و iOS دو سال پیش Zynga را در حق رای دادن است که کمی سنتی تر برای دستگاه های تلفن همراه.

هری پاتر: پازل & Spells بازی-3 بازی پازل برنامه ریزی شده منتشر می شود در دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان است. این بازی وعده داده به ترکیب بازی 3 گیم پلی بازی پازل با سحر و جادو برای از نو خلق کردن برخی از نمادین ترین لحظات از اصلی هری پاتر.

بازی نیست که تاریخ انتشار رتبهدهی نشده است, اما آن را یک وب سایت و یک تیزر تریلر نشان می دهد که کمی از گیم پلی. انتظار اخبار بیشتر در مورد Zynga آینده هری پاتر بازی های تلفن همراه در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de