ZTE منحصر به فرد tri-fold گوشی خال در ثبت اختراع جدید

تاشو همراه در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای شایع است اما بسیاری از آنها اساسا همان فاکتور فرم تاشو به نصف یا به صورت عمودی یا افقی. ZTE به نظر می رسد برخلاف روند با آن جسارت trifold, طراحی است که به تازگی به نظر می رسد در یک مقام رسمی تشکیل پرونده ثبت اختراع.

به عنوان گزارش شده توسط PriceBaba ثبت اختراع واصل شد با CNIPA چین ثبت اختراع ملی و نشان می دهد یک دستگاه است که چین به بیرون در سوم به شکل یک قرص. به نظر می رسد که در هنگام باز شدن یک دستگاه جانبی را به صورت ضخیم تر ‘دسته’ نه بر خلاف Huawei Mate X تاشو تلفن یا روشن شدن واحه e-reader.

ما دیده ایم ZTE رقیب TCL نشان دادن یک طرح مشابه را در اوایل ماه اکتبر سال گذشته بود که ساختگی مدل فاقد صفحه نمایش است. اما ZTE ثبت اختراع نشان می دهد بیرون تاشو دستگاه بیشتر شبیه Xiaomi شایعه سکته برابر شده است. ثبت اختراع نیز نشان نمی دهد مشخصات هر پورت یا کلید دوربین بنابراین ZTE ممکن است آماده سازی خود برای تولید این دستگاه در هر زمان به زودی. با توجه به اینکه ظاهرا احساس می کند که این طرح آمده است همراه است به اندازه کافی به ارزش ثبت امکان باقی می ماند برای آینده است.

برخی از پرسش های اطراف عملی هنوز هم وجود دارد به خصوص که با کنترل از راه دور, فاکتور شکل که خورده اما بدون در نظر گرفتن این قطعا یک بازی جالب و منحصر به فرد ایده که ممکن است ارزش خود را نگه داشتن چشم در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im