ZTE تصحیح رسانه های اجتماعی چینی را تصور غلط در مورد شرکت

یک سال قبل از Huawei شد قرار داده شده در ایالات متحده آمریکا وزارت بازرگانی این نهاد لیست و ممنوع از دسترسی به آن در ایالات متحده زنجیره تامین ZTE شد قرار داده شده در لیست. این شرکت مجبور به فروش کالا و خدمات به ایران و کره شمالی نقض تحریم های قرار داده شده در این دو کشور و عدم پایبندی به مجازات قرار داده شده بر روی آن توسط وزارت بازرگانی. پس از نزدیک به یک ماه از بودن قادر به خرید نرم افزار و سخت افزار و قطعات از کشورهای بعید است نجات دهنده به نظر می رسد. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته وزارت بازرگانی به کار کردن یک معامله با ZTE; دومی پرداخت 1 میلیارد دلار جریمه قرار داده و 400 میلیون دلار در سپردن به پوشش آینده تجاوزات بازرسی و نگهداری آن هیئت مدیره و تیم اجرایی و اجازه متحده انطباق تیم برای نظارت بر این شرکت.

ZTE مجبور است برای روشن شدن بیانیه ای در مورد 7nm و 5nm تراشه

ZTE چهارم محبوب ترین گوشی های هوشمند با نام تجاری در ایالات متحده قبل از قرار دادن آن در نهاد لیست. پس از گرفته شده لیست شرکت بازیافت هرگز به عنوان موتورولا در زمان بیش از ZTE به نقطه در ایالات متحده آمریکا اما در آخرین پنج شنبه, ZTE سهام افزایش یافت 21% پس از ZTE رئیس جمهور زو زیانگ گفت که سازنده 7nm تراشه باید دست به تولید انبوه و 5nm تراشه راه اندازی خواهد شد در 2021. اما نوشته های چینی در سایت های رسانه های اجتماعی Weibo و WeChat نادرست اعلام کرد که این تراشه که تولید شده توسط ZTE که تنظیم کردن بازار سهام افزایش است.

آن را به عنوان معلوم ZTE است fabless مانند Apple, Huawei, کوالکام و مدیاتک به رها کردن برخی از نامها. همه کسانی که شرکت های طراحی تراشه اما وقتی که می آید به تولید آنها تکیه بر ریخته گری مثل TSMC. کسانی که ارسال شده تجزیه و تحلیل در مورد زو نظرات در Weibo و WeChat را درک نمی کنند که اجرایی صرفا بحث ZTE تراشه طرح; این شرکت با استفاده از TSMC برای تولید قطعات.

روز شنبه, ZTE با صدور نامه روشن شدن وضعیت. آن را بخوانید: “ما آگاه هستند از چندین گزارش های رسانه ای اخیر که ZTE را 7nm تراشه های در حال تولید انبوه در مقیاس و 5nm تراشه معرفی شده است. این برداشت های غلط. برخی از گزارش ها در واقع نادرست و باعث پریشانی و اختلال به شرکت در عملیات عادی. در زمینه طراحی تراشه, ZTE با تمرکز بر طراحی ارتباطات تراشه اما آیا تولید تراشه قابلیت های. این شرکت با بیش از 20 سال تجربه در طراحی اختصاصی ارتباط چیپس و دارای یک طیف گسترده ای از قابلیت های از تراشه معماری سیستم به عقب پایان فیزیکی پیاده سازی. در تراشه تولید و ساخت, ما تکیه بر شرکای جهانی برای تقسیم تولید. طراحی و ساخت تراشه نیاز به همکاری کل زنجیره صنعت و ما کار کرده اند از نزدیک با همه طرف ها در زنجیره های ما برای ایجاد رقابت و به طور مداوم ایجاد ارزش برای مشتریان.”

در یک جداگانه مطبوعاتی در روز شنبه این شرکت گفت: “ZTE Corporation متوجه شده است که اخیرا برخی از رسانه های اجتماعی را اشتباه ZTE را 7nm چیپست تولید در مقیاس بزرگ و 5nm چیپست مقدمه…در حال حاضر این شرکت باید روشن آن است که قادر به تولید یا تولید چیپ ست هر چند شرکت به طور مداوم با تمرکز بر طراحی ارتباطات از راه دور چیپست در زمینه چیپست طراحی شده است. از نظر طراحی اختصاصی مخابرات چیپ ست های این شرکت با بیش از 20 سال تجربه با تمام فرآیند طراحی سفارشی قابلیت اعم از چیپ معماری به عقب پایان تحریر. از نظر چیپست تولید و ساخت این شرکت است که با حمایت از بخش تولید صنعت جهانی شرکای. طراحی و تولید چیپست نیاز به همکاری کامل از کل زنجیره صنعت. این شرکت همواره حفظ همکاری با همه احزاب در زنجیره صنعت برای ساخت بنای این شرکت در رقابت با هدف ایجاد ارزش برای مشتریان.

روز جمعه ZTE سهام به پشت 2.63% و آماده است به پشت بیشتری روز دوشنبه در حال حاضر که این شرکت قرار است kibosh در شایعه آن است که تولید انبوه آن خود تراشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>