شما هرگز دیده می شود Roku تلویزیون معاملات و آتش تلویزیون معاملات مانند این

  • اگر شما می خواهید یک معامله بزرگ در یک مستقل streaming media player آن را دریافت نمی کند بهتر از آمازون فروش فعلی در Roku Express HD — و آن را در فروش در حال حاضر فقط برای $24!
  • هر کسی که به دنبال یک تلویزیون جدید را به عنوان به خوبی, اما, باید فکر می کنم در مورد گرفتن یک جدید تلویزیون های هوشمند با Roku یا آتش نرم افزار تلویزیون درست در ساخته شده است.
  • بهترین Fire TV deals از فصل در آمازون در دسترس در این هفته ارائه صرفه جویی تا 80 دلار در بهترین فروش تلویزیون و قیمت است که شروع در $129.99.
  • Roku تلویزیون در فروش و همچنین با حتی عمیق تر تخفیف مانند $350 خاموش خیره کننده TCL 65-inch 4K Roku تلویزیون با تقریبا گودی کمتر طراحی شده است.

شما می دانید به عنوان به خوبی به عنوان ما که یک “تلویزیون هوشمند” واقعا یک تلویزیون هوشمند مگر اینکه آن شده یا Roku, آتش, تلویزیون یا اپل نرم افزار. تلویزیون از سامسونگ و سونی و ال جی و دیگران اجرا برخی از برنامه و خوب آنها اگر همه شما می خواهید انجام دهید این است که جریان Netflix بکشد. اما هیچ تلویزیون ساز را تا کنون پشتیبانی از تمام برنامه ها و بازی های شما می خواهید با خود اختصاصی تلویزیون های هوشمند نرم افزار. این بدان معناست که صرف نظر از اینکه شما خرید یک “تلویزیون هوشمند” و یا فقط یک تلویزیون معمولی شما نیاز به آن را حتی دقیق تر با اضافه کردن یک جریان دستگاه پخش رسانه ای مانند یک آتش تلویزیون استیک Roku دستگاه یا تلویزیون اپل.

لازم به ذکر است که وجود دارد بسیار مهم استثنا است که هر کس باید بدانید در مورد. برخی از فروشندگان فروش تلویزیون که خندق های اختصاصی سیستم عامل و به جای آن باید آتش نرم افزار تلویزیون و یا Roku نرم افزار درست در ساخته شده است. که تقریبا تنها زمانی شما می توانید دور با نیاز به خرید جداگانه streaming media player. و در حال حاضر چند تا از بهترین گزینه های خارج وجود دارد که باید آتش نرم افزار تلویزیون و یا Roku نرم افزار از پیش نصب شده در فروش در قیمت های پایین خود را از سال 2020 است. در واقع دو Fire TV Edition تلویزیون ما در حال رفتن به شما بگویم در مورد شده اند با تخفیف تمام هفته, اما آنها هر دو فقط رو حتی عمیق تر از تخفیف های امروز صبح!

اولین و مهمترین, Insignia 32 اینچ HD تلویزیون هوشمند – Fire TV Edition تنها بهترین-فروش تلویزیون در آمازون کل سایت. آن را مناسب برای یک اتاق خواب مهمان, آشپزخانه یا هر فضای که در آن شما نیاز به جمع و جور تلویزیون. این مدل قیمت برای $170 اما در حال حاضر شما می توانید یکی را انتخاب کنید تا فقط برای $129.99.

اگر شما نیاز به چیزی کمی بزرگتر برای اتاق نشیمن خود را به زیرزمین یا اتاق خواب استاد آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر از این نشان 50 اینچ 4K UHD TV – Fire TV Edition. آن را به یک صفحه نمایش خیره کننده 4K با وضوح و آن را در فروش برای $279.99 در حال حاضر به جای $350.

در Roku را کنار نرده های ما حتی عمیق تر تخفیف های محبوب در صفحه نمایش بزرگ تلویزیون. این $330 TCL 43S425 43 Inch 4K Ultra HD Smart Roku تلویزیون در فروش امروز برای تنها $229 است که یک 100 دلار تخفیف, اما شما صرفه جویی حتی بیشتر اگر شما برای رفتن به یک صفحه نمایش بزرگتر. برای یک مدت زمان محدود TCL 65″ Class 6-سری 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Roku تلویزیون های هوشمند که به طور معمول هزینه $1,100 در فروش فقط برای $749.99!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>