یوتیوب تلویزیون های ظالمانه افزایش اشتراک ماهانه قیمت

این اولین بار نیست که گوگل تصمیم می گیرد به منظور بالا بردن یوتیوب اشتراک تلویزیون قیمت آن را هر زمان که احساس کردند که نمونه کارها بزرگ بود به اندازه کافی برای توجیه افزایش قیمت. متاسفانه در این زمان آن را مطرح اشتراک ماهانه هزینه های بسیار زیادی و ما کاملا مطمئن است که بسیاری از مشتریان خواهد شد حاضر به تمدید اشتراک خود.این غول جستجو اوایل این هفته اعلام شد که یوتیوب تلویزیون هزینه های ماهانه افزایش خواهد یافت از 50 $به $65 تا مشتریان را مجبور به پرداخت حدود 30 درصد بیشتر است. قیمت جدید طول می کشد اثر در تاریخ 30 ژوئن برای مشترکین جدید در حالی که موجود مشترکان را ببینید تغییرات منعکس شده در چرخه صدور صورت حساب بعدی و یا بعد از 30 جولای.

برای توجیه قیمت های جدید گوگل تاکید می کند که این اضافه شدن هشت نفر از ViacomCBS خانواده کانال – شرط بندی, CMT, Comedy Central, MTV Nickelodeon است, برترین شبکه تلویزیونی زمین و VH1 که در دسترس خواهد بود از امروز شروع. شش کانال های دیگر اضافه خواهد شد به یوتیوب تلویزیون در تاریخ بعد از جمله شرط او, MTV2, MTV, کلاسیک, نیک جونیور NickToon و TeenNick.

به گفته گوگل این افزایش قیمت لازم بود چون اکثر شبکه ها نیاز است که یوتیوب تلویزیون شامل نه فقط برخی از کانال های خود را, اما همه آنها. شاید اضافه کردن یک یا بیشتر برنامه های انعطاف پذیر به نمونه کارها خود را ممکن است اجازه می دهد تا مشتریان به را انتخاب کنید آنچه که می خواهید به تماشای و چه مقدار از آنها می خواهید به پرداخت.

مشتریان که مایل به توقف و یا لغو عضویت TV YouTube می توانید آن را در هر زمان در اینجا. در غیر این صورت شما مجبور به پرداخت مقدار زیادی بیشتر شروع جولای 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im