موسیقی یوتیوب اعلام کرد به روز رسانی برای آندروید و iOS اضافه کردن یک کشف جدید تب

امروز موسیقی یوتیوب در زمان به توییتر اعلام ویژگی های جدید برای آن برنامه که در میان قابل توجه ترین است کشف tab است که با هدف کمک به دوستداران موسیقی کشف آهنگ های جدید و فهرست لیست پخش با خلق و خوی. اضافی ویژگی های جدید است که شعر “به آواز خواندن همراه به موارد مورد علاقه خود.”

موسیقی YouTube اندروید برنامه در حال حاضر دانلود شده است بیش از 100 میلیون بار با آن نسخه iOS نیز با بهره گیری از محبوبیت شماره 4 در فروشگاه اپل App دسته های موسیقی.

این خدمات جریان موسیقی راه اندازی شد, یوتیوب در سال 2015 در نظر گرفتن مزیت های بسیار زیاد فروشگاه موسیقی پلت فرم است و همچنان گرفتن هر روز, به لطف که آن را به بیت خود را رقیب جریان موسیقی خدمات در امثال Spotify تا کنون حداقل زمانی که آن را می آید به محض اعداد. اضافه کردن به این واقعیت است که یوتیوب دارای یک مقدار بسیار زیاد از تو رفتگی در دیوار زیرزمینی موسیقی های کوچکتر مستقل هنرمندان که اغلب می تواند یافت نمی شود در جای دیگر.

حق بیمه خود را, ردیف, YouTube Music Premium حذف تبلیغات و اجازه می دهد تا برای پخش پس زمینه و عالی کیفیت صوتی (256 kbit/s به عنوان مخالف 128) در علاوه بر این به کاربران اجازه دانلود موسیقی برای گوش دادن آنلاین در هزینه $9.99 در هر ماه.

متناوبا, YouTube Music حق بیمه خدمات رایگان می آید با یک یوتیوب, اشتراک حق بیمه که خود 11.99 $در هر ماه.

دانلود برنامه همچنین اجازه می دهد تا برای یک ماه رایگان موسیقی حق بیمه برای مشترکین جدید در حالی که موجود قرمز YouTube یا Google Play Music کاربرانی که در حال حاضر دریافت یک محاکمه 30 روز نمی باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>