آن را سخت بدانید که دقیقا چه باید بکنید اگر شما بر این باورند که شما با آلوده coronavirus. حتی با ضد و نقیضی در پاسخ یکی از چیزهایی که ما می دانیم که شما باید انجام دهید این است که تزریق خودتان را با Clorox مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد روز دیگر. 30 نفر در نیویورک بودند گزارش درمان در شهر نیویورک در روز جمعه پس از آنها نوشید Clorox و یا دیگر مواد ضد عفونی کننده تمیز کننده. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین دارای پشتیبانی ضد مالاریا و لوپوس دارو هیدروکسی کلروکین حتی اگر هیچ مدرکی وجود دارد که دارو کمک می کند تا کسانی که با کوروناویروس.

یوتیوب از بین بردن ویدئوها ساخت ادعاهای دروغین در مورد COVID-19 درمان و منشاء coronavirus

مردم می ترسند و به عنوان یک نتیجه, آنها چسبیده به امید. این باعث می شود آنها کمتر به احتمال زیاد به عقل سلیم تصمیم گیری. برای کمک به جلوگیری از آنها را ساختگی درمان یوتیوب را آغاز کرده است ممنوعیت محتوا که در تضاد با یافته های سازمان بهداشت جهانی است. یوتیوب مدیر عامل Susan Wojcicki می گوید که آن سیاست جدید ممنوعیت “هر چیزی که در برابر سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند.”
صحبت کردن به سی ان ان اجرایی گفت: “پس به مردم گفت:” ویتامین C را زردچوبه ما به شما درمان,’ اینها نمونه هایی از چیزهایی است که می تواند تخطی از سیاست های ما.” او شوخی که یوتیوب بسیاری از فیلم ها از شستن دست ها چیزی است که او هرگز فکر نمی کردم که او را ببینم. همچنین او گزارش 75 درصد افزایش در اخبار آینده از منابع مشروع. اما Wojcicki همچنین اشاره می کند که در یوتیوب است “از بین بردن اطلاعات است که نادرست است و “پزشکی بی اساس.”

Wojcicki اشاره می کند که از بین بردن ویدئوها که نقض یوتیوب سیاست های منحصر به فرد است و حتی قبل از همه گیر پلت فرم به حال جامعه دستورالعمل که تا به حال رعایت شود. اجرایی اشاره کرد که تفاوت با بحران کنونی این است که COVID-19 سریع در حال حرکت است. او همچنین آورده اخیر بی اساس ادعا می کنند که 5G برج های سلولی باعث coronavirus. پس هیچ معتبر سازمان می تواند ثابت کنیم که وجود دارد یک اتصال به یوتیوب در زمان پایین هر ویدئو که ترویج این نظریه.

یوتیوب مدیر عامل شرکت گفت که رفتار کاربران را تغییر داده است به عنوان تعدادی از کسانی که آلوده و کشته coronavirus افزایش یافته است. در ابتدا کاربران به دنبال اطلاعات اولیه در مورد کوروناویروس. بعد آمد تقاضا برای ویدئوها به کمک به کسانی که در مقابله با داشتن به ماندن در خانه. در حال حاضر در تاریکی در حال تماشای فیلم است که کمک به آنها را به همه چیز انجام می شود در حالی که قرنطینه مانند ورزش و یا فیلم نشان می دهد که آنها چگونه به تعمیر لوازم برقی و برش مو; آخرین کارهایی است که کاربران معمولا تکیه بر حرفه ای برای مراقبت از اما نمی تواند در جهان است که ما در حال حاضر خودمان را پیدا کنید در زندگی. مردم در حال یادگیری به انجام همه چیز را برای خود در حالی که در نظر گرفتن زمان به بهبود خود را با یادگیری یک ساز و یا یک زبان جدید است. و یوتیوب می تواند کمک به آنها برای پیدا کردن کسی به آنها آموزش این چیزها در حالی که ماندن با خیال راحت در خانه.

خط پایین با توجه به Wojcicki است که COVID-19 باعث شده است که سازمان های بهداشت عمومی برای سرعت بخشیدن به فرایند گرفتن مشروع اطلاعات به مصرف کنندگان آنلاین. البته از آن کمک نمی کند که روز به روز مردم گمراه توسط سیاستمداران مشتاق برای قرار دادن ترکیبات خود را از خط مقدم در ازای یک اقتصاد بهتر. و هنگامی که این اطلاعات پخش در تلویزیون روزانه آن غرق کردن مشروع اطلاعات بر روی یوتیوب.

علاوه بر یوتیوب فقط روز دیگر ما به شما گفت که توییتر وعده داده شده به “تقویت معتبر رسمی محتوا در سراسر جهان” در مورد COVID-19. در بیانیه این شرکت گفت: “ما باید ما گسترش ارشاد در تایید نشده ادعا می کند که تحریک مردم به شرکت در مضر فعالیت می تواند منجر به تخریب یا آسیب بحرانی 5G زیرساخت و یا می تواند منجر به وحشت گسترده ناآرامی های اجتماعی و یا در مقیاس اختلال است.”

اگر تمام سایت های رسانه های اجتماعی موافق به حذف تئوری های توطئه و وحشی و خطرناک ادعا می کند در مورد COVID-19, آن را فقط ممکن است جلوگیری از کسی که از مرگ پس از نوشیدن آب ژاول و یا از مصرف خطرناک داروها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im