شما آجیل اگر شما نمی توانید یک Roku امروز در آمازون فروش بزرگ

  • امروز روز شما در نهایت جلوگیری از procrastinating و انتخاب کنید تا یک Roku دستگاه به دلیل شرکت دو تا از محبوب ترین مدل ها هر دو در فروش پایین ترین قیمت در حال حاضر.
  • هر کسی در جستجوی ورود به سطح مدل که نمی مراقبت در مورد زنگ ها و سوت می خواهید به اتمام Roku Express HD است که در فروش برای $24 در حال حاضر در آمازون.
  • اگر شما می خواهید یک ارتقاء بزرگ است که با پشتیبانی از رزولوشن 4K و HDR محتوای $60 Roku Streaming Stick+ کاهش یافته است فقط به $39, مطابق, قیمت به ما می گویند در سال گذشته در روز نخست و روز جمعه سیاه.
  • اگر شما نیاز به یک تلویزیون جدید و نه فقط یک جریان دستگاه پخش رسانه ای نیز وجود دارد تخفیف عمیق تا $550 خاموش HDTVs و 4K تلویزیون با Roku نرم افزار درست در ساخته شده است.

اخبار این هفته در جریان دستگاه پخش رسانه ای در بازار است که آمازون آتش تلویزیون استیک 4K در فروش برای اولین بار در ماه. با تشکر از $15 تخفیف شما در واقع می توانید انتخاب کنید تا 4K مدل در حال حاضر کمتر از ورود به سطح آتش تلویزیون استیک است که قطعا نادر است.

بسیاری از مردم خارج وجود دارد ترجیح می دهند دستگاه های Roku به آمازون Fire TV وارد زمین و در صورتی که شما را توصیف و سپس ما برخی از فوق العاده ، Wildly محبوب Roku Express HD و Roku Streaming Stick+ هر دو در فروش در حال حاضر در قیمت های پایین خود را تا کنون!

شروع با ورود به سطح مدل Roku Express HD به روز شد برای 2019 و این یکی از مقرون به صرفه ترین رسانه های جریان بازیکنان وجود دارد. شما دسترسی به هر جریان خدمات شما تا کنون شنیده ام همراه با ده ها و ده ها تن از خدمات شما احتمالا هرگز از شنیده می شود. در بالا از آن شما می توانید از کانال Roku که مصالح همه نوع از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که شما می توانید جریان به صورت رایگان. آن را حمل و نقل در هفته آینده و آن را تنها $24 در آمازون است.

سه وجود دارد چیزهایی که شما نمی خواهد با بیان HD که ممکن است آن را به ارزش ارتقا دهید. شما نمی توانید جمع و جور دانگل فاکتور شکل — آن را هنوز جمع و جور اما نه یک دانگل. دوم, شما نمی توانید برای حمایت از محتوا است که جریان در رزولوشن 4K. و شما نمی توانید پشتیبانی از رنگ های روشن است که آمده است همراه با HDR محتوا. برای همه که شما نیاز Roku Streaming Stick+ که فقط اتفاق می افتد به فروش برای $39 به جای 60 دلار. که قیمت بازی های آمازون فروش از این گذشته نخست روز جمعه سیاه پس از آن قطعا یک معامله بزرگ است.

در نهایت هر کسی که نیاز به یک تلویزیون جدید را پیدا خواهد کرد قاتل معاملات در حال حاضر در Hdtv ها و تلویزیون های 4K با Roku نرم افزار ساخته شده است در. این $330 TCL 43S425 43 Inch 4K Ultra HD Smart Roku تلویزیون است را به $229, TCL 65″ Class 6-سری 4K UHD QLED Dolby Vision HDR Roku تلویزیون های هوشمند که به طور معمول هزینه $1,100 در فروش فقط برای $799.99 و 75 اینچ مدل تا 550 دلار تخفیف در حال حاضر بنابراین شما می توانید آن را حتی کمتر از 65 اینچ مدل — فقط $749.99!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de