شما نمی خواهید به مانند این سامسونگ Galaxy برابر 2 ارائه

تاشو تلفن بخش از بازار گوشی های هوشمند است که هنوز هم در آن در اوایل روز است. یک زن و شوهر از چیزهایی که Samsung Galaxy برابر کاربران راضی نبودند با انتظار می رود که بهبود یافته با نسل بعدی این دستگاه است. بسیاری از آنها ناراضی با Galaxy برابر بیرونی صفحه نمایش است که تنها 4.6 اینچ. وقتی باز, دستگاه تبدیل به یک 7.3 اینچ تبلت. اما بسیاری یافت می شود که صفحه نمایش خارجی زیادی ناهنجاری آن را سخت به استفاده از برای همه اما یکی از اساسی ترین وظایف است. و با استفاده از این بزرگتر تبلت اندازه صفحه نمایش در اجرا بود که همیشه راحت است.

یک گروه از کهکشان برابر 2 کدها نشان می دهد یک “نوار” نمایش در جلوی گوشی

برای کسانی که امیدوار بودند برای بزرگتر, صفحه نمایش خارجی برای عاقبت ما باید برخی از خبر خوب و یک خبر بد. خبر خوب آمد از ETNews از چند هفته پیش هنگامی که آن را گفت که در خارج از صفحه نمایش در Galaxy برابر 2 خواهد شد در وزن و در 6.23-اینچ با رزولوشن x 819 2267. به 24.9:9 aspect ratio نشان می دهد بسیار بلند و نازک صفحه نمایش و صفحه نمایش باعث می شود تا درصد بیشتری از گوشی های خارجی بدن است. هیچ تعجب خارجی صفحه نمایش خواهد شد که یک مدرسه قدیمی 60 هرتز سرعت رفرش.

ETNews می گوید که صفحه نمایش داخلی را اندازه 7.7 اینچ و حمل 1689 x 2213 قطعنامه. آن را با استفاده از فوق العاده نازک شیشه ای و قابلیت 120 هرتز سرعت رفرش. که بدان معنی است که صفحه را رفرش 120 بار در ثانیه به کاربران اجازه می دهد برای لذت بردن از پیمایش صاف و بهبود یافته بازی انیمیشن. هر دو داخلی و خارجی نمایش را یک پانچ-سوراخ selfie اهمیت.

خبر بد می آید از ارائه شده توسط Pigtou که بر اساس تشکیل پرونده ثبت اختراع ساخته شده توسط سامسونگ به دنیای معنوی ثبت اختراع سازمان (WIPO). تصاویر همراه با ثبت اختراع به نام “دستگاه های الکترونیکی از جمله نمایش انعطاف پذیر و لولا ساختار” نشان می دهد که یک “نوار” روی صفحه نمایش در جلوی دستگاه است. در صورت بعید است که سامسونگ با استفاده از چیزی شبیه به این طراحی برای Galaxy برابر 2 خارجی صفحه نمایش شما در حال رفتن به دیدن یک شورش از حتی سامی ترین مشتریان وفادار. ثبت اختراع نیز نشان می دهد تصاویر از یک سیستم لولا است که شبیه به یک مورد استفاده در Galaxy Z تلنگر. یک سند از یک نظارتی تشکیل پرونده نشان می دهد که ترکیب ظرفیت باتری در Galaxy برابر 2 برابر 4365mAh نسبت به 4380mAh برای OG Galaxy برابر شده است.

به ما اشاره کرد در ابتدای این مقاله OG Galaxy بریزید تا به حال دو موضوع که اذیت مصرف کنندگان است. یک صفحه نمایش خارجی و جبران شکاف بزرگ و ناهنجاری داخلی صفحه نمایش. فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه یخ جهان (@universeice) توییتی بیش از آخر هفته که گودی در کهکشان برابر 2 اندازه گیری خواهد شد تنها 3.8 میلی متر عرض و جبران شکاف را جایگزین 4.8-inch پانچ-سوراخ برای عکاسی از خود اهمیت. این کدها نشان جبران شکاف احتمالا باید اعتماد کرد. دیگر کدها بر اساس ETNews مشخصات احتمالا بیشتر مشروع است.

امیدوارم در این سال سامسونگ همه چیز تست شده, دو تست شده و سه آزمایش قبل از آن را می فرستد واحد به اثرگذارندهها. فقط روز قبل از سامسونگ بود به راه اندازی اولین تاشو تولید شده توسط یک تولید کننده عمده این شرکت به طور موقت لغو راه اندازی پس از تاثیرگذاران به طور تصادفی کشف مسائل مختلف با تلفن. با وجود هشدارهای از سامسونگ به پوست یک فیلم پلاستیکی از داخلی نمایش برخی از تاثیرگذاران به طوری که شکست روی صفحه نمایش. این فیلم را شبیه به پوشش محافظ است که گوشی های هوشمند مجهز به خارج از جعبه به طوری که در دفاع از خود به اثرگذارندهها احتمالا فکر نمی کنم که آنها انجام می دهند هر چیزی اشتباه است (با وجود هشدار از سامسونگ). برخی از کشف کرد که باقی مانده بود مکیده شدن به دهانه در بالا و پایین لولا که ناشی از یک برآمدگی به شکل بر روی صفحه نمایش. سامسونگ اصلاح این مسائل و برخی از دیگران و تلفن راه اندازی پنج ماه دیر است.

با وجود برچسب قیمت سنگین نزدیک 2000 دلار سامسونگ اعتقاد بر این است که پله تا 400,00-500,000 واحد در آوردن 800 میلیون دلار را به عنوان مقدار به عنوان از 1 میلیارد دلار درآمد از کهکشان برابر سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>