خود را PS5 ممکن است به شما اجازه می دانم زمانی که شما در یک بازی

  • جدید سونی ثبت اختراع نشان می دهد خلاقیت و نوآوری برای پلی استیشن یک دستیار مجازی است که می تواند کمک با گیم پلی بازی در زمان واقعی است.
  • مستندات جزئیات فن آوری است که اجازه خواهد داد که یک دستیار دیجیتال به ارائه اطلاعات در مورد پیشرفت بازی در سطح مدت و مستقیم بازخورد کاربر گیم پلی.
  • این ویژگی ممکن است به PS5 اما معلوم نیست اگر سونی خواهد شد و استقرار آن در این سال است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

راه اندازی این سقوط PS5 و Xbox سری X خواهد شد که قابلیت های مشابه بر اساس آنچه که ما تا کنون می دانیم. سخت افزار تقریبا یکسان روی دو کنسول جدید ایکس باکس امیدوار کننده بهتر CPU و GPU نسبت به کارایی های جدید پلی استیشن و PS5 ورزشی سریعتر سفارشی SSD. اما آن را در نرم افزار جانبی که سونی و مایکروسافت سعی خواهد کرد برای شکست دادن هر یک از دیگر و PS5 ممکن است یک مزیت بسیار مهم در طول سری X.

این PS5 ممکن است یک بازی محور دستیار مجازی شبیه به Siri یا Google, دستیار, با توجه به یک سری از جدید سونی اختراع ثبت شده که در توصیف جنبه های فن آوری است. اعلام رسمی این DualSense کنترل تأييد دستگاه را به یک میکروفون است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دستورات صوتی. در فاش کردن پست سونی توضیح داد که میکروفون می تواند یک راه سریع برای صحبت کردن با دوستان است. اما ما باید یک قطعه از شواهد وجود دارد که نشان می دهد سونی چیزهای بزرگتر در ذهن برای صدای محاسبات در بازی های چشم انداز.

بر بازی های اینتلکه در بازی پلت فرم اطلاعات درخواست حق ثبت اختراع توصیف از ویژگی های هوشمند از یک دستگاه بازی است که ارائه اطلاعات متنی بر اساس آنچه شما در حال بازی است.

همانطور که شما در تصاویر زیر از اسناد و مدارک است که سونی را مشاهده کنید دستیار قادر خواهد بود به اطلاع شما در مورد عناصر مختلف در بازی و ارائه راهنمایی برای کمک به شما را بیشتر از خود بازی کردند.

یک تصویر را نشان می دهد معاون اطلاع رسانی این بازیکن که سطح بعدی را 45 دقیقه به پایان برسد اما یکی از مورد علاقه خود را نشان می دهد شروع می شود در 30 دقیقه. دستیار می پرسد که آیا این بازیکن می خواهد برای ادامه و یا اینکه آیا او باید به جای تبدیل به یک هدف است که می تواند در کمتر از 30 دقیقه برای تکمیل.

نسخه های مختلف از اطلاعات پنل زیر می گوید بازیکنان است که آنها می توانند تا پایان 45 دقیقه سطح فقط در 25 دقیقه با انتخاب یک منبع خاص. احتمالا این ثبت اختراع روابط به های مختلف سونی ثبت اختراع است که به توصیف دستیار فن آوری است که اجازه می دهد تا بازیکن خرید در-محتوای بازی که در آن در دسترس است. تصویر بالا نیز نشان میدهد که این بازیکن خواهد ارتباط برقرار کردن با این کنسول از طریق صدا برای دریافت بازی های مربوط به اطلاعات. همچنین دستیار دسترسی به منابع اضافی مانند یک بازیکن تقویم به صدور هشدارهای آن را توصیف.

تصویر دیگری را نشان می دهد دستیار گفتن و این بازیکن است که آنها با استفاده از تبر و آنها باید به بهبود روش خود را با استفاده از ترکیب های مختلف از دکمه ها. به عبارت دیگر بهتر است:

وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که سونی استقرار را به دستیار صوتی با PS5 در راه اندازی. ممکن است آن را سال قبل از آن آماده است اما مطمئن به نظر می رسد مانند سونی است تا پوشش های سخت افزاری برای آن و حفاظت از آن نوآوری با اختراع ثبت شده است. آن را فقط به میکروفون در DualSense کنترل است که می تواند حمایت از یک دستیار صوتی, اما همچنین کنسول های سخت افزاری خود از جمله سریع سخت افزار است که می تواند حمایت هوش مصنوعی و یادگیری ماشین ویژگی های یک دستیار دیجیتال نیاز خواهد بود. این اختراع می تواند تنها با مراجعه به PS5, عنوان, پلی استیشن سونی تنها دستگاه بازی.

هر زمان که سونی آیا انتشار بازی دستیار آن ارائه خواهد شد پارسه تجربه بر خلاف هر چیزی که آنها را دیده ام قبل از. مایکروسافت ممکن است کار بر روی ویژگی های مشابه برای ایکس باکس اما دیدیم هیچ اثری از آن را برای زمان حال. بر خلاف مایکروسافت که نشان داده است تقریبا تمام سری X اسرار سونی هنوز برای فاش کردن PS5. و PS5 یک دستیار صوتی است که این نوع از ویژگی های است که سونی ممکن است می خواهم به فاش کردن نزدیک به کنسول های راه اندازی.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>