شانس خود را از یک محرک جدید بررسی می شود, خلاصه در 3 شماره

  • جدید محرک چک هستند اما برخی به عنوان به زودی به عنوان در ماه آینده بر اساس یک تعداد انگشت شماری از کلید امتیاز داده ما شده است نگه داشتن چشم در این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان معطل.
  • تعداد کسانی که رئیس جمهور تهمت آخرین رای گیری بیکاری, آمار و ارقام و آخرین coronavirus مورد آمار.
  • در این پست ما می خواهیم نگاهی دقیق تر به همین دلیل است که داده ها همچنان به نشان می دهد که محرک جدید چک به احتمال زیاد در راه است به زودی.

بیکاری آمار. رئیس جمهور تهمت آخرین نظرسنجی شماره. و آخرین تعداد مبتلایان به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به بدتر. این سه امتیاز داده اند چیزی بسیار مهم مشترک برای همه مشتاقانه در انتظار کلمه ای رسمی در مورد دور بعدی محرک چک از جمله اگر و هنگامی که کسانی که پرداخت خواهد شد در واقع این اعداد شما باید توجه بسیار نزدیک به.

حتی اگر به عنوان ما در حال حاضر اشاره کرد و آن را به دنبال بسیار احتمال دارد که نوعی از محرک جدید به نظر می رسد مانند آن را در راه به عنوان به زودی به عنوان اوت کنگره هنوز هم می تواند تصمیم به عمل در همه — و یا به تصویب نوعی از محرک این چیزی است که همه در انتظار یا امید. در سال های اخیر مصاحبه های مثل این یکی هر چند رئیس جمهور تهمت قرار است در مورد به عنوان به سادگی به عنوان او می تواند: بله محرک جدید چک به زودی. بدون در نظر گرفتن اجازه دهید نگاهی نزدیک تر به اعداد بالا برای دیدن اگر ما نمی تواند حتی بیشتر یقین به این موضوع است.

بیایید سوم شماره ما در بالا ذکر شده ، اگر coronavirus همه گیر باقی مانده است بخصوص در آمریکا در حالی که برای دیگر وجود دارد یک فرصت خوب است که همه اما تضمین تنظیم جدول برای محرک جدید چک برای کنگره — از آنجا که امواج از موارد مداوم در سراسر ایالات متحده است که تمام انواع اثرات موج دار شدن است که بیش از نشت به اقتصاد است. و آن را قطعا به نظر می رسد مانند وجود دارد هیچ خطر از این الگو شکسته شدن در هر زمان به زودی با آخرین شماره در خارج از دانشگاه جانز هاپکینز نشان دادن بیش از 3.3 میلیون تایید coronavirus موارد داشتن در حال حاضر گزارش شده در آمریکا به همراه بیش از 135,000 و میر گزارش شده.

همانطور که اگر بود که کافی نیست, مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را صادر شوم هشدار در امتداد این خطوط همان پیش بینی است که هر دو تعداد موارد و مرگ و میر انتظار می رود برای ادامه برای تورم در هفته های آینده.

در امتداد این خطوط همان چه در مورد بیکاری اعداد ؟ همان چیزی که اساسا. اگر موارد بالا باقی می ماند که میریزه به گسترده تر اقتصاد و کسب و کار لطمه می زند به اندازه کافی است که بیکاری همچنان به شدت بالاتر از سطح طبیعی خود که دیگر بهانه ای برای کنگره برای سرعت بخشیدن به برنامه های بیشتر محرک چک. و هیچ سوال چیزهایی که ادامه خواهد داد به بد برای حداقل یک کمی در حالی که دیگر. فقط یک کارفرما هواپیمایی متحده. آن را در حال حاضر اشاره کرد که به عنوان بسیاری از 36,000 کارگران می تواند furloughed در هفته های آینده به عنوان مسافرت هوایی و تقاضا باقی می ماند subpar — و همه شما باید انجام دهید این است که شروع به ضرب که درد سراسر شرکت های متعدد به احساس همان حس فوریت است که رهبران کنگره در حال مطمئنا نیز دیدن.

در نهایت اگر این تمام چیزی نبود پیچیده به اندازه کافی اجازه دهید همچنین فراموش نکنید — 2020 یک انتخابات سال است. این است که چرا ما نیز در بالا اشاره شد که رئیس جمهور تهمت نظرسنجی اعداد مهم هستند به سازمان دیده بان به عنوان به خوبی. بررسی گزارش قبلی مان در اینجا اندازه برخی دیگر انتخابات ریاست جمهوری مرتبط با شگفتی ما ممکن است در فروشگاه برای به عنوان یک نتیجه از سال 2020 بودن چنین مجنون و فوق العاده سال. رئیس جمهور نمی تواند غافل است که دیده می شود به عنوان هل دادن از طریق بیشتر محرک چک او را خرید حسن نیت در میان حداقل برخی از رای دهندگان او باید در این پاییز.

خط پایین: در این مرحله بر اساس تمام موارد بالا آن را همچنان به مانند یک دور جدید از محرک چک تمام شده است اما برخی در این نقطه است.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net