شما احتمالا خودتان را در جدید “اپل در محل کار” تصویری

شما ممکن است به یاد بیاورید که در سال گذشته اپل کاهش یافته است یک ویدیو نشان میدهد که چگونه یک لباس رنگارنگ دلقک ها از شکست در داستانی شرکت بسته بندی غلبه تعدادی از موانع برای ایجاد یک انقلابی “دور جعبه” تنها در دو روز شروع با چیزی جز یک طرح. چه تیم بود که شد هر دستگاه اپل برای کمک به آنها ایجاد جعبه و ارائه یک نمونه اولیه به رئیس در زمان.

اپل ترویج آن دستگاه برای کسانی که کار از خانه

اپل تصمیم گرفت تا دوباره این شخصیت برای یک فیلم جدید است که همه چیز در مورد تیم گرفتن کلمه که پروژه “جعبه پاندورا” است پشت در. اما این که تا سال 2020 این تیم در حال حاضر کار از خانه. همه آشنا چیزهایی که شما شخصا ممکن است مجبور به مقابله با این سال در حالی که کار از خانه تبدیل به موانع است که این تیم نیاز به غلبه بر. یکی از اعضای تیم می پرسد: “چه روزی است؟” و تدوین یک برنامه کار آسانی نیست. “10 دقیقه برای ناهار ؟ آن طول می کشد 15 دقیقه را به ناهار” یک عضو از تیم شکایت.
در ضمن دستگاه های اپل همه جا هستند. آی فون استفاده می شود در محل از یک اسکنر برای ارسال اعضای تیم مشخصات از جعبه. اپل iMac و مک بوک ها دیده می شود انجام برخی از بلند کردن اجسام سنگین با اپل واچ و AirPods بی سیم, بلوتوث, earbuds بازی یک بخش کوچک. حتی سیری می شود و به نوبه خود به عنوان دستیار دیجیتال خواسته است به خواندن یک داستان قبل از خواب (با هیولا ها) به دو بچه متعلق به یک عضو تیم.

این تیم می شود برخی از اخبار بد در هنگام جلسه منتقل می شود و بودجه به نصف کاهش دهد. اما AR-صفحه اندازه گیری برنامه در iPad استفاده می شود برای کمک به پیدا کردن یک راه حل است. به زودی آن را ارائه و بعد به عنوان مشتری در حال پیوستن به جلسه این ویدئو به پایان می آید. در حالی که سال گذشته تصویری به حال خط تگ “اپل در محل کار” در این سال خط آمده است: “اپل در محل کار از خانه.”

اپل می گوید:”هنوز هم جهان از مهلت جلسات چت و کنفرانس تلفنی همکاران و کارفرمایان است. اما آن را نیز یک دنیای کودکان و نوجوانان, یک سگ و یک گربه بی مو. و آن را به یک جهان که در آن همکاری هرگز نتواند به ضرب و شتم که آیا این تیم با استفاده از اپل, آی فون, مک, مک بوک و یا همه از بالا. کار از خانه (یا کار از هر نقطه) جدید نیست اما آنچه که شما می توانید با هم اتفاق می افتد است.”

اپل در کار صفحه وب لیست تعدادی از ویژگی های است که کمک به تیم انجام کارها. برای مثال تقویم برنامه می توانید به اشتراک گذاشتن یک برنامه در سراسر دستگاه ها و مدیریت تیم های مختلف انجام پروژه های مختلف در مکان های مختلف. با یادداشت کاربران می توانند ثبت نام اسکن و به اشتراک گذاری اسناد. صحبت از به اشتراک گذاری اسناد و مدارک مشخص شده تا با استفاده از اپل مداد بر روی یک آی پد یا انگشت بر روی آی فون می تواند به اشتراک گذاشته شود در میان اعضای تیم است. و همانطور که دیدیم در این ویدئو اسناد و مدارک اسکن شده توسط آی فون به طور خودکار ظاهر می شود بر روی آی پد و یا مک.

بحث در مورد چگونه این شرکت دستگاه های کمک به مردم برای تبدیل شدن به سازنده تر بدون در نظر گرفتن اگر آنها در حال کار بر از یک دفتر کار یا خانه اپل می گوید که آن را “آنلاک بالقوه مردم را به انجام بهترین کار خود را بدون توجه به جایی که آنها هستند. از یک دفتر کار در خارج از کشور به یک مزرعه باد از غرب به میز آشپزخانه خود را — شما و تیم خود را با قدرت به سازنده و خلاق و مشارکتی. و آن را آسان و امن را برای آن به اجرا نشان می دهد از هر نقطه بیش از حد.”

هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که زمانی که ما همیشه احساس امنیت دوباره رفت و آمد به دفتر. در حال حاضر هر چند با چالش های ویژه ای که چهره هر کس کار از خانه خیلی از این فن آوری استفاده می شود برای دریافت کار انجام می شود در طول این دوره زمانی نسبتا جدید است. کامپیوترهای قدیمی ترین به دنبال گوشی های هوشمند, قرص, و ساعت هوشمند و AirPods.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im