شما تلنگر برای این فیلم آشکار 5G اپل, آیفون, 12 تلنگر مفهوم

گزارش های اخیر نشان داد که جهانی حمل و نقل از سامسونگ Galaxy Z تلنگر افزایش یافت و از 147,000 در ماه فوریه به 230,000 در ماه مارس است. که بهتر از 56% ماه به ماه افزایش بد نیست برای یک گوشی است که هزینه $1,380. هنوز این سوال بزرگ این است که آیا فرم فاکتور محسوب می شود برای تولید بزرگتر فروش در آینده است. امروز آخرین روز برای مصرف کنندگان به استفاده از یک بگو معامله است که موتورولا و Verizon در حال اجرا بودند برای Razr. یک دو برای یک معامله در چنین گران تلفن می تواند یک نشانه است که فروش از $1,500 flipper نرم هستند.
موتورولا دارای نوستالژی استفاده از جدید Razr است که بر اساس Razr V3 گوشی از ویژگی های است که راه اندازی در اواخر سال 2005 و تبدیل به یک پدیده جهانی است. اما Galaxy Z تلنگر از مشخصات Razr در هر راه که شمارش با یک استثنا است. Razr ورزشی 2.7 اینچ صفحه نمایش خارجی OLED با 600 x 800 resolution. خارجی سوپر صفحه نمایش AMOLED در Galaxy Z تلنگر اقدامات فقط 1.1 اینچ و دارای رزولوشن 300 x 112. آنقدر کوچک است که اعلان را به پایین مانند یک نوار صدای تیک تیک در سفارش به خواندن.
این آخر هفته #iOS beta اخبار منتشر شده یک ویدیو نشان دادن یک مفهوم طراحی برای یک گوشی به نام آیفون اپل 12 تلنگر. قبل از اینکه شما سر به بخش نظرات به ما بگویید که تلفن جعلی است, ما می دانیم که آن جعلی است. آن است که فقط یک مفهوم ایجاد شده را به شما نشان می دهد چه این مدل ممکن است مانند نگاه. به نظر می رسد که صفحه نمایش خارجی است و حتی بزرگتر از یک در موتورولا Razr و به عنوان بهترین ما می توانیم بگویم یکی از چیزهایی که به شما خواهد بود قادر به مشاهده آن هستند ویدجت خود را. آن را نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک منظره یاب برای عکس های سلفی و به خواندن کنید. توجه کنید که شکاف جایگزین شده است توسط یک مرکز قرار می گیرد پانچ-سوراخ selfie اهمیت اگر چه ما تعجب می کنم که در صورت شناسایی قطعات قرار دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>