شما نمی نیاز به یک دلار 1.000 تلفن به برنده پولیتزر عکاسی شد.

خوب این عکس نه از لحاظ فنی هیچ برنده جایزه (هنوز) اما مطمئن چشمگیر است به حداقل می گویند.

یک کار عکاس Mihail Minkov آن را در زمان بیش از فقط شلاق گوشی خود را از جیب خود و با فشار دادن دکمه شاتر را فشار دهید. وجود دارد دو چیز قابل توجه در مورد آن: اولین دستگاه این عکس دستگیر شد یکی: Xiaomi Redmi Note 9 نرم افزار. در قیمت $250, این یکی از ارزان ترین گوشی های پول می توانید خرید. اما در اینجا بخشی از مشکل است.

Minkov با استفاده از یک نردبان برای بالا رفتن کمی بالاتر و به دست آوردن یک دیدگاه خوبی از این آفتابگردان زمینه است. او سپس در زمان 10 متوالی عکس در نوردهی های مختلف که برای دریافت زیبا راه شیری به دنبال به عنوان خیره کننده به عنوان آن است. تلفن راه اندازی شد به 30 ثانیه نوردهی, ISO 3200, با استفاده از دوربین اصلی گوشی با دیافراگم f/1.9. و سپس یکی دیگر از شات دستگیر شد برای دریافت آن گل آفتابگردان به عنوان روشن به عنوان شما آنها را ببینید. همه از آن عکس گرفتند و سپس انباشته در پست و شما باید این نتیجه باور نکردنی است.

برای ما این تصویر را به عنوان موثر به عنوان آن است که انگیزه: بیرون بروید و شلیک کنید! آب و زیبا است و شما می توانید گرفتن چنین حماسه شب حتی ارزان ترین تلفن.

اگر دوست دارید این عکس, فراموش نکنید که به پرداخت نویسنده یک دیدار در Instagram صفحه بالا و رها کردن و اگر شما فکر می کنم شما می توانید انجام دهید حتی بهتر با ما به اشتراک بگذارید در نظرات و تماس با ما ارسال عکس تا ما را به دیدن آن بیش از حد!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im