شما نمی خواهد باور چه مقدار Infinite ممکن است ارزش

آیا شما تا به حال داده شده یک لحظه فکر کردم به چه ارزیابی از فرم کوتاه تصویری برنامه Infinite ممکن است ؟ پس از این برنامه است که تنها در افزایش محبوبیت در طول همه گیر است که متعلق به شرکت چینی ByteDance ارزیابی از Infinite عمومی نیست. رویترز گزارش امروز که ما در حال حاضر برخی از ایده از آنچه یکی از محبوب ترین برنامه ها در ایالات متحده آمریکا است که ارزش و تعداد خیره کننده است.

Infinite می تواند به ارزش بیش از 50 میلیارد دلار

برخی از ByteDance سرمایه گذاران علاقه مند به خرید Infinite و ارزش نهادن به آن در 50 میلیارد دلار به گفته افراد آشنا با این موضوع. که ارزیابی در صدر $34 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار است که متعلق به Snapchat پدر و مادر ضربه محکم و ناگهانی, Inc. به 50 میلیارد دلار ارزش گذاری شد بنا به گزارش ضرب محاسبه Infinite بینی 1 میلیارد دلار در سال 2020 درآمد حاصل توسط یک عامل از 50. ضربه محکم و ناگهانی ارزش نشان می دهد که آن را معاملات در 15 بار حدود سال 2020 درآمد. این به این معنی است که سرمایه گذاران Infinite در حال رشد بسیار سریع تر از اسنپ چت است. سابق جمعآوری نقدی از تبلیغ در یک سرعت سریع. $1 میلیارد دلار در سال درآمد هوا انتظار می رود که به 6 میلیارد دلار در سال 2021.

ByteDance می خواهد به فروش Infinite به طوری که قانونگذاران ایالات متحده نمی تواند ممنوعیت آن. در اوایل این ماه وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت که دولت ایالات متحده به دنبال ممنوع کردن این برنامه به دلیل مالکیت آن توسط یک شرکت چینی است. ایالات متحده به نظر می رسد به این باور است که تمام چینی با تکنولوژی شرکت های مرتبط با, با برخی استثنائات جاسوسی از طرف کمونیست و دولت چین. برای مثال بزرگترین گوشی های هوشمند و شبکه های تامین کننده تجهیزات در جهان, Huawei است که مجاز به دسترسی به آن در ایالات متحده عرضه زنجیره ای برای دلایل امنیتی. کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) که پس از تصویب خرید خارجی از شرکت های ایالات متحده به ارمغان آورده است تا نگرانی ها در مورد داده های متعلق به بسیاری از نوجوانان و دیگران که با استفاده از Infinite, در حال ارسال به پکن.

این گزارش می گوید که سرمایه گذاران متعددی در ByteDance از جمله سکویا و کلی اطلس را اکثریت مالکیت در Infinite منتقل شده به آنها را پس از پرداخت یک مقدار بر اساس برنامه پر ارزش است. ByteDance همچنین می گوید که وجود دارد دیگر شرکت های علاقه مند در خرید برنامه. هر گونه تصمیم گیری در مورد فروش Infinite باید به تایید ByteDance موسس و مدیر عامل شرکت Yiming ژانگ و آن را ممکن است بیش از 50 میلیارد دلار به دل و جرات این گوهر به دور از ByteDance. یک منبع می گوید که این شرکت به تازگی محاسبات و بحث در مورد چگونه بالا ارزیابی به محل Infinite و نهایی ارزیابی شد و گفت: به بیش از 50 میلیارد دلار.

در حالی که ByteDance نیز یک شرکت خصوصی یکی از سهامداران آن به فروش می رسد کوچک سهام این شرکت در اوایل سال جاری بر اساس یک ارزیابی $140 میلیارد دلار است. این شرکت که صاحب چندین برنامه از جمله نسخه چینی از Infinite به نام Douyin یک هدف در این سال به تولید درآمد 200 میلیارد یوان (حدود 28 میلیارد دلار). اگر یک معامله را نمی تواند توافق ByteDance کشف خواهد شد در حال چرخش و یا فروش در ایالات متحده عملیات Infinite. تیم عملیات در حال اجرا نرم افزار در حال حاضر جدا از بقیه شرکت.

Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر بود جامعی از دیزنی است. این یک حرکت عمدی به Infinite تر به نظر می رسد آمریکایی است. پس از همه آنچه شرکت conjures تا قرمز و سفید و آبی بیش از دیزنی. در یک پست وبلاگ منتشر شده امروز مایر نوشت: “ما با موفقیت می آید مسئولیت و پاسخگویی است. کل صنعت دریافت کرده است بررسی دقیق و درستی است. در عین حال ما را دریافت کرده اند و حتی بیشتر موشکافی با توجه به شرکت چینی ریشه. ما این را قبول و در آغوش چالش دادن صلح از ذهن از طریق شفافیت و پاسخگویی بیشتر. اعتقاد ما بر این ضروری است برای نشان دادن کاربران تبلیغات سازندگان و تنظیم کننده است که ما مسئول و متعهد اعضای جامعه آمریکا که به پیروی قوانین ایالات متحده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de