شما نمی خواهد باور چگونه بسیاری از مردم قطع بند ناف در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

  • کابل و تلویزیون های ماهواره ای شرکت های خود را به حال بدترین سه ماهه ثبت شده در Q1 سال 2020 است.
  • در علاوه بر این به همه ما خانواده است که در حال برش بند ناف بسیاری از کسب و کار مانند رستوران ها و کافه ها و هتل ها در حال لغو اشتراک خود را به دلیل آنها باز نمی شود.
  • بعلاوه بدون زنده ورزش, بسیاری از کسب و کار نمی بینم نقطه در پرداخت برای تلویزیون.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان جریان ویدئو و بیش از حد بالا تلویزیون اینترنتی خدمات ادامه به سیل بازار سنتی کابل شرکت ها تلاش کرده اند برای حفظ مشترکین خود از برش طناب. اشتراک شده اند رها کردن در یک کلیپ ثابت برای سال در حال حاضر و با وجود این واقعیت است که رمان coronavirus همه گیر مجبور است هر کس به ماندن در داخل بالا کابل و تلویزیون های ماهواره ای شرکت ها فقط خود را ثبت بیشترین کاهش فصلی تا کنون.

با توجه به وال استریت ژورنالبزرگترین شرکت ها در صنعت از دست داده و بیش از دو میلیون مشترک در سه ماهه اول سال 2020 است. AT&T و ظرف شبکه شده اند ضربه سخت به خصوص در حالی که Comcast و منشور رنج می برد بیشتر از متوسط ضرر و زیان است. وجود دارد تعدادی از عوامل موثر در این پدیده اما عدم ورزشی زندگی می کنند را شاید بتوان تنها با نفوذ ترین نیروی محرکه بسیاری از لغو.

در علاوه بر این به خانواده هایی که در حال قطع بند ناف در سه ماهه اول بسیاری از کسب و کار لغو و یا به حالت تعلیق خدمات خود را به عنوان به خوبی. زندگی ورزشی نه تنها یک قرعه کشی در خانه ها بلکه در هتل ها, رستوران ها و کافه ها. به عنوان یک نتیجه, برخی از موسسات که بازگشایی در ایالات متحده بدست خلاص شدن از شر خود را از کابل و یا سرویس های ماهواره ای برای صرفه جویی در پول و به دلیل وجود دارد هیچ بیس بال و یا بازی بسکتبال برای تماشای. به وال استریت ژورنال گزارش می دهد که بادهای موسمی شیر و کوره در توسان صرفه جویی خواهد شد بیش از 1600 دلار در ماه با لغو آن DirecTV به اشتراک.

“ما در واقع آنها را در اطراف به طوری که آنها نه رو تلویزیون به دلیل نیست” گفت: بادهای موسمی مالک دانیل Liebeskind بحث در مورد جداول شده اند که بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برای اجتماعی فاصله.

در اثر این بیماری همه گیر است با سرعت بالا در حال حاضر نگران روند پرداخت-TV میباشد. در حالی که اشتراک اینترنت کمک کرده اند شرکت هایی مانند Comcast و منشور خود را جبران تلویزیون زیان منشور بیش از 2 میلیون کوچک-کسب و کار مشتریان که هنوز برای بازگشایی موسسات خود را و شروع به پرداخت صورتحساب خود را دوباره. AT&T از دست داده و بیش از 1 میلیون پرداخت-TV مشتریان اگر در سه ماهه اول سال ظرف از دست 413,000 و Comcast از دست 409,000 بود که بیش از نیمی از این تعداد پرداخت-TV مشتریان آن را از دست داد در تمام 2019.

اگر چه شرکت های کابل انتظار برای دیدن برخی از این مشتریان بازگشت در ماه های آینده به عنوان اقتصاد بازگشایی آن نیست حس بسیار را به صورت یک نوار های ورزشی, برای مثال, برای شروع به پرداخت صدها دلار در ماه برای کابل تا ورزشی در پشت تلویزیون. تا کنون هیچ نشانه ای از آن اتفاق می افتد هر زمان به زودی.

منبع تصویر: AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im