شما نمی خواهد باور تمام Bose هدفون و بلندگوی بی سیم تخفیف در آمازون در حال حاضر

  • رمان coronavirus همه گیر بدتر سراسر بسیاری از ایالات متحده در این نقطه, اما حداقل همه چیز در نهایت برگشت به حالت عادی در آمازون.
  • در حال حاضر که ملت خرده فروش است که متمرکز بر کسب و کار منظم وجود دارد یک دسته کامل از معاملات بزرگ یافت می شود.
  • بوز محصولات خاص در حال دیدن یک دسته از تخفیف های بزرگ در حال حاضر مانند یک 50 دلار تخفیف در Bose QuietComfort 35 II ANC هدفون و بازگشت از جمعه سیاه قیمت گذاری بر روی اولین و تنها بوز واقعی بی سیم از earbuds.
  • نیز وجود دارد یک بوز معامله است که می آید به عنوان یک سورپرایز شیرین و لذت بخش: top-of-the-line بوز 700 بی سیم سر و صدا لغو هدفون است که به ندرت در فروش در حال حاضر در دسترس است با اندکی تخفیف.

خوانندگان ما خیلی نا امید در حالی که وجود دارد وقتی که می آید به راه آمازون به کار گرفته اوایل روز رمان coronavirus بیماری همه گیر. در یک طرف شما به سختی می تواند تقصیر این شرکت برای تمرکز بیشتر منابع خود را در گرفتن لوازم ضروری تحویل به بیمارستان ها و سازمان های دولتی. اما از سوی دیگر همه گیر شد در خانه و تلاش خود را سخت برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض COVID-19 و این زمانی است که همه ما نیاز به خرده فروشان آنلاین مانند آمازون بیشتر است.

صرف نظر از جایی که شما ایستاده در آن بحث نکته مهم این است که همه چیز تقریبا به حالت عادی بازگشت در حال حاضر در آمازون. تمام محصولات محبوب شما می خواهید به پشت در انبار وجود دارد و در نهایت یک دسته از معاملات بزرگ یافت می شود. اپل AirPods و AirPods Pro با تخفیف هستند و آماده به کشتی از حق دور برای مثال و یک تن از آمازون دستگاه ها با تخفیف در حال حاضر. اما یکی دیگر از بزرگ فروش در حال حاضر در آمازون است که شما نیاز به بررسی و آن را پوشش می دهد برخی از داغترین شخصی محصولات صوتی تا کنون ساخته شده است.

آمازون ارائه شده است یک دسته از معاملات بزرگ در محبوب بوز بلندگو و هدفون بی سیم و ما حفر شده از طریق همه آنها را به انتخاب کردن بهترین معامله. برخی از آنها آشنا می پردازد که بازگشته اند تا حدودی غیر منتظره با توجه به آمازون زمان تغییر در تمرکز و دور از غیرضروری محصولات. دیگر معاملات کمی بیشتر تعجب آور, اما, چنین به عنوان یک معامله هیچ کس را دیدم در آینده ارائه می دهد که بسیار نادر تخفیف در داغ جدید بوز 700 بی سیم هدفون لغو سر و صدا.

کسانی هستند بوز آخرین و بزرگترین ANC هدفون و آنها تا کنون بهترین مدل که بوز تا به حال ساخته شده است. که گفت:, آنها هنوز هم کمی گران حتی با تخفیف بنابراین وجود دو دیگر Bose هدفون معاملات شما قطعا باید در نظر بگیرید. Wildly محبوب Bose QuietComfort 35 II بی سیم سر و صدا لغو هدفون بلوتوث دریافت 50 دلار تخفیف برای $299 و بوز اولین و تنها واقعی بی سیم earbuds بوز SoundSport رایگان دریافت 50 دلار تخفیف به عنوان به خوبی. شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا یک جفت منظم بوز SoundSport بی سیم از earbuds فقط برای $99.

اگر شما به دنبال برای بلندگو به جای آن دو وجود دارد آمازون معاملات در خاص است که شما به احتمال زیاد به علاقه مند در. بوز, انفرادی, تلویزیون 5 Soundbar سیستم صوتی هر کس را دوست دارد بسیار پایین است به 199 دلار از $250 و بوز خانه سخنران 500 با قاتل کیفیت صدا و هندزفری الکسا کنترل صدا با یک تخفیف 100 $به $299. همچنین Bose SoundLink میکرو قابل حمل, هوای آزاد, بلندگو هزینه فقط $79 در حال حاضر ساخت آن مقرون به صرفه ترین بوز بلندگو شما می توانید خرید.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>