• در روزهای اخیر برخی از مالیات دهندگان coronavirus محرک چک شروع به توزیع می شود نه به عنوان کاغذ چک به فرستاده خواهد شد — اما نه به عنوان کارت اعتباری بدهی لود شده با مناسب محرک بودجه.
  • برخی از دریافت کنندگان از آنها به طور تصادفی پرتاب خود محرک بررسی کارت بانکی دور فکر آنها باید ناشی از کلاهبرداری از برخی از نوع با توجه به اخبار محلی حساب.
  • در اینجا چه باید بکنید اگر شما به طور تصادفی خود را از دست محرک بودجه.

در هفته بعد از کنگره عبور در ماه مارس از 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته که شامل میلیاردها دلار به صورت مستقیم محرک پرداخت به آمریکایی ها همه شده است انتظار برای خود محرک بررسی آمده است در یکی از دو راه. یا به صورت الکترونیکی در قالب پرداخت مستقیم و یا به عنوان یک مقاله بررسي تحویل با یک فرد به طور منظم به ایمیل. همانطور که از اوایل این ماه اگر چه ما در حال حاضر از گذشت مهلت تعیین شده توسط IRS آن را به دریافت همه اطلاعات بانکی اگر آنها می خواستند پرداخت مستقیم به این معنی که رفتن به جلو IRS و خزانه داری ایالات متحده Dept. به پایان خواهد رسید تا واریز همه محرک چک الکترونیکی در حالی که همچنین در ادامه به ارسال امواج از چک در پست الکترونیکی.

در روزهای اخیر در همین حال اعلام شد که برخی از مالیات دهندگان پول خود را دریافت کنید در مجموع با فرمت های مختلف — به عنوان یک کارت اعتباری بدهی. شما همچنین می توانید با استفاده از یک وب سایت بر اساس ویژگی های خود را از اداره پست برای پیگیری پول خود را است که احتمالا ایده خوبی است برای انجام از آنجا که برخی از افراد ظاهرا متوجه نشده خود محرک پرداخت می تواند در آینده به عنوان یک کارت اعتباری شده اند و به طور تصادفی — آیا شما آماده برای این کار ؟ — پرتاب آنها را دور.

فقط به عنوان یک یادآوری از چه مقدار پول شما به طور تصادفی اما به معنای واقعی کلمه دور انداختن اگر شما انجام این کار: بیشتر از هر آمریکایی اگر آنها در حال حاضر نمی شدن تا 1200$. که برای مالیات دهندگان فردی که ازدواج می توانید برای دریافت تا $2,400 به علاوه اضافی $500 برای هر کودک واجد شرایط.

چپل هیل در ایالت کارولینای شمالی ساکن سوزان Hafer به تازگی او دبیت کارت در ایمیل و گفت: تلویزیون محلی ایستگاه خبری او فکر آن را یک کلاهبرداری برای اولین بار در. نامه ای همراه با کارت همچنین از یک نهاد او هرگز از شنیده می شود — پول دارنده کارت شبکه خدمات. “من آن را نگه داشته برای چند روز و پس از آن من فکر کردم من فقط رفتن به آن را قطع کنید و آن را انداخت در سطل زباله,’,” او گفت:. خیلی دیر او سپس دیدم خبری محلی گزارش در مورد این IRS ارسال از 4 میلیون پیش پرداخت کارت اعتباری به جای چک مقاله به برخی از مالیات دهندگان اگر IRS نیست که اطلاعات بانکی خود را در فایل.

و مبادا شما فکر می کنم او تنها کسی سهوا انجام این کار فکر می کنم دوباره. برخی از دولت به طور کلی وکیل دفاتر اخذ شده است تماس از ساکنان گزارش این کارت فکر آنها بودن هدفمند با برخی از نوع از کلاهبرداری.

اگر شما به خودتان پیدا کنید در Hafer کفش و به طور تصادفی پرتاب خود را دبیت کارت, نگران نباشید ، در اینجا چیزی است که شما نیاز به انجام:

کارت می تواند جایگزین — شما فقط نیاز به تماس 1-800-240-8100 و یا اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر. اولین کارت غیر فعال می شود و یکی از جدید خواهد شد به شما. شما همچنین می توانید پیدا کردن جزئیات بیشتر در مورد کارت جایگزینی هزینه های اینجا.

منبع تصویر: ERIK S کمتر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im