شما ممکن است مجبور به ارائه یک منفی coronavirus تست قبل از شما بازدید آلاسکا

  • آلاسکا در نظر گرفتن یک رویکرد تهاجمی به نگه داشتن coronavirus موارد در دولت به حداقل مطلق با دولت را به فرماندار اعلام اقدامات جدید در روزهای اخیر است که به بازدید کنندگان است.
  • اگر شما می خواهید به بازدید از آلاسکا آماده به قرنطینه برای 14 روز و یا ارائه نتایج منفی COVID-19 تست.
  • کشورهای دیگر مانند هاوایی ممکن است به دنبال و به طور مشابه وضعیت تهاجمی برای مبارزه با کروناویروس.

افرادی که به دنبال صنعت سفر متوجه برخی از ظریف اما مهم تغییرات در راه آمریکایی ها در حال فکر کردن در مورد academist:: دانشجویان و تعطیلات در حال حاضر با وجود این واقعیت است که کروناویروس ” ما تلفات توانسته است تا — و در واقع در ادامه به بدتر.

با توجه به جف هرست رئیس VRBO تعطیلات خدمات اجاره کابین-تب ساختمان شده است تا در میان عموم مردم پس از cooped در خانه برای چند ماه در حال حاضر به عنوان یک نتیجه از coronavirus قرنطينه و اقامت در خانه سفارشات. مردم در حال نشان دادن اشتیاق برای سفر دوباره به عبارت دیگر اما نه لزوما به دور از خانه. به جای تاکید بر روی چیزهایی مانند راه سفر academist:: دانشجویان برای خواص اجاره یک یا دو ساعت دور از خانه که نوع از چیزی. قرار می دهد که کشورهای دورترین دور از مردم در یک بیت از یک اتصال مانند آلاسکا که فقط ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای برنامه ریزی سریع گریز به دولت به لطف coronavirus مربوط به قوانین برای بازدید کنندگان.

از زمان نگارش این آلاسکا تنها دیده می شود چند صد تایید موارد coronavirus و قابل ملاحظه ای کمتر از یک دوجین مرگ و میر. و در حالی که آلاسکا کروز فصل اساسا لغو شده است برای بقیه سال 2020 مسافران هنوز هم می توانید ببینید به دولت ارائه آنها به درستی آماده برای آنچه که آنها را در انتظار.

برای یک چیز, شما خواهید بود با ملاقات اجباری دو هفته قرنطینه دوره است. اما رژیم صهیونیستی است. مایک Dunleavy اعلام کرده است معافیت به این نیاز و این شروع می شود در روز شنبه, ژوئن 6:

اگر شما در حال پرواز به دولت و نه هیجان زده در مورد چشم انداز نیاز به ماندن در قرنطینه به مدت دو هفته همه شما باید انجام دهید برای جلوگیری از که ارائه نتایج منفی COVID-19 تست. آزمون هم می تواند انجام شود در فرودگاه به محض ورود و یا باید آن را انجام شده است ظرف مدت 72 ساعت از شبانه روزی پرواز خود را به آلاسکا.

در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته با اعلام این جزئیات فرماندار همچنین گفت: انتظار می رود به توان مورد نیاز برای تکمیل بهداشتی جدید فرم پس از فرود در آلاسکا است.

برای هر کسی که تصمیم به بازدید از دولت و یک آزمون به محض ورود مقامات دولتی نیز درخواست شما را به خود را به حداقل رساندن تماس با مردم — حتی اگر خود را تست می آید و منفی — تا زمانی که شما نیز تا به حال یک دوم آزمون هفت تا 14 روز پس از یکی از اولین.

“ما واقعا در حال تلاش برای به حداقل رساندن این خطر تا آنجا که ممکن است به آلاسکا در حالی که باز کردن تا آنجا که ما می توانیم” گفت: آلاسکا افسر ارشد پزشکی دکتر آنه Zink.


یک Alaska Airlines Boeing 737-800 پارک شده در یک آویز در Seattle-Tacoma International Airport. منبع تصویر: تد S وارن/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de