• 7-نسل 10.2 اینچ آی پد فروخته شده در آمازون برای بیش از یک هفته در حال حاضر, اما در نهایت در انبار و همچنین در فروش با زن 30 دلار تخفیف.
  • علاوه بر این یک راز فروش بیشتر مردم نمی دانند در مورد کاهش قیمت از آخرین نسل 64GB iPad Air را به یکی از بهترین قیمت های ما دیده می شود در تمام طول سال.
  • وجود دارد یک فرصت بسیار خوب است که هر دو از این معاملات به فروش خواهد شد به زودی بنابراین شما قطعا باید آنها را بررسی کنید قبل از اینکه خیلی دیر است.

وجود دارد بسیاری از فروش آخرین ماه های مختلف در مدل های iPad در آمازون. و اگر شما تعجب کنید که چه چیزی باعث می شود ما می گویند معاملات بودند تا بزرگ آن را بسیار ساده است: فقط در مورد هر اپل SKU تحت پوشش آمازون بزرگ فوران چاه نفت به طور کامل فروخته شده است که بدیهی است که یک شاخص بسیار خوبی است که خرده معاملات بسیار جذاب است.

جایی که iPad Pro نگران است, اکثر مدل در حال حاضر در انبار, اما هیچ یک از آنها را در فروش در تخفیف کنه. که گفت:, iPad Pro است overkill برای بسیاری از افراد پس شما واقعا نمی نیاز به صرف $800+ جدید رایانه لوحی اپل. مگر اینکه شما یک هنرمند گرافیک یا کسی که یک نیاز واقعی برای یک دستگاه است که آن را فقط یک اتلاف پول است. وقتی که می آید به در حال اجرا برنامه های عادی و حتی چند وظیفه ای اپل هزینه تر iPads ها فقط به عنوان سریع این روز است. و تا جایی که خبر خوب در می آید: پس از فروش را در ماه گذشته چندین پرفروش ترین مدل های iPad در حال حاضر در انبار در آمازون و با تخفیف یک بار دیگر!

آمازون محبوب ترین اپل مدل جدید 7-نسل اپل با 10.2 اینچ صفحه نمایش و آن را به طور معمول دارای شروع قیمت از $329. گرفتن زرق و برق دار در فضای خاکستری مدل در حال حاضر در آن شما لذت بردن از خوب 30 دلار تخفیف که نسبت به قیمت تنها $279. این یک معامله برای یک نام تجاری جدید اپل tablet — در واقع همان آی پد در دسترس است به عنوان یک refurb در حال حاضر در آمازون و هزینه آن $326!

اگر شما نیاز به یک کمی بیشتر دلربایی با تشکر از اپل جدیدتر A12 Bionic تراشه و شما می خواهید دو برابر ذخیره سازی به عنوان شما می خواهم در 7-gen iPad ما ذکر شده در بالا وجود یک راز فروش در آمازون است که شما قطعا می خواهید به بخواهید به اتمام است. آخرین نسل iPad شرکت اپل هوا قیمت 499 دلار با Wi-Fi 64GB ذخیره سازی اما امروز آن را ذکر شده در آمازون برای $469. ما می دانیم که ما می دانیم… هیچ راز که در مورد. چه بسیاری از مردم درک نمی کنند این است که آمازون را اصلاح کردن یکی دیگر از $39.01 در پرداخت ساخت قیمت نهایی برای این داغ جدید اپل فقط $429.99! که یکی از بهترین معاملات ما تا کنون دیده ام برای این مدل iPad Air, و آن را قطعا نمی تواند در دسترس برای بسیاری دیگر.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im