شما می تواند یک Starlink بتا تستر

  • SpaceX در حال حاضر دارای یک صفحه ثبت نام برای کسانی که علاقه مند در به طور بالقوه تست کردن آن جدید Starlink خدمات اینترنت.
  • بتا است و هنوز زندگی می کنند اما یک اجرای خصوصی انتظار می رود که در این تابستان به دنبال یک بتا عمومی در نه چندان دور در آینده است.
  • SpaceX در حال حاضر حدود 500 Starlink ماهواره در مدار اما در نهایت قصد دارد در داشتن تا به 54,000.

آن را تنها چند روز پیش که SpaceX آغاز شد اجازه می دهد برخی از آن بالا مشخصات دوستان برای تست کردن آن ماهواره جدید مبتنی بر اینترنت و خدمات Starlink. این شرکت شده است راه اندازی Starlink ماهواره توسط ده ها تن برای چند ماه در حال حاضر حدود 500 عملیاتی ماهواره در مدار اطراف زمین به عنوان ما صحبت می کنند.

در حال حاضر برای اولین بار این شرکت باز کردن درب به صورت منظم مردمی برای پیوستن به یک تست بتا برنامه برای Starlink و همه شما باید انجام دهید ثبت نام است و عبور از انگشتان دست خود را. صفحه ثبت نام در حال حاضر زنده و در دسترس SpaceX وب سایت.

پس از شما ثبت نام برای به روز رسانی در مورد Starlink را rollout شما یک ایمیل دریافت خواهید کرد که ارائه می دهد کمی بیشتر در زمینه وضعیت سرویس اینترنت پر سرعت. در اینجا ایمیل خودکار به طور کامل:

با تشکر از شما برای منافع خود را در Starlink!

Starlink طراحی شده است برای ارائه سرعت بالا پهنای باند اینترنت را به مکان های که در آن دسترسی شده است غیر قابل اعتماد و گران قیمت یا به طور کامل در دسترس نیست. خصوصی تست بتا است انتظار می رود برای شروع بعد از این تابستان به دنبال آزمایش بتا عمومی شروع با عرض های جغرافیایی بالاتر.

اگر شما ما را با ارائه کد پستی خود را, شما خواهد شد از طریق ایمیل مطلع اگر تست بتا فرصت های در دسترس در منطقه شما. در ضمن ما ادامه خواهد داد برای به اشتراک گذاشتن با شما به روز رسانی در مورد خدمات عمومی در دسترس بودن و آینده Starlink راه اندازی شد.

همانطور که می بینید خصوصی تست بتا ممکن است در اوایل تابستان امسال اما آزمایش بتا عمومی در خواهد آمد مدتی بعد. افراد در نیمکره شمالی خواهد بود که برای اولین بار به دریافت یک طعم و مزه از SpaceX خدمات اینترنت و آن را به آرامی گسترش به مناطق جدید در طول زمان و به عنوان شرکت همچنان به گسترش شبکه های ماهواره ای.

شایان ذکر چقدر زود این تست واقعا است. 500 ماهواره صدا ممکن است مانند بسیاری و ظاهرا آن را به اندازه کافی برای شروع به تست این سرویس اما این شرکت در حال حاضر اظهار داشت که انتظار می رود ده ها هزار نفر از Starlink ماهواره مستقر می شود قبل از آن می توانید شروع ارائه این سرویس به عنوان یک محصول واقعی.

در نهایت Starlink شبکه ماهواره ای می تواند ساخته شده به عنوان بسیاری از 54,000 قطعه مجزا از مدار سخت افزار. که یک کل بسیاری از فن آوری بالا دنده های شناور در اطراف زمین اما ممکن است لازم باشد برای این شرکت به ارائه این نوع از سیاره زمین-پوشا داده با سرعت بالا است که آن را می خواهد.

به طور معمول, SpaceX راه اندازی ماهواره در گروه 60 از طریق شرکت فالکون 9 راکت. در آینده کشتی فضایی SpaceX خودرو به طور بالقوه می تواند ارسال بسیاری از Starlink ماهواره به فضا در یک سفر برای اولین بار است که فضاپیما نیاز به اثبات آن می توانید در خارج از زمین.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>