شما می توانید به استخدام این اشعه ماوراء بنفش-انفجار ربات برای از بین بردن coronavirus برای شما

  • یک اشعه ماوراء بنفش-انفجار ربات می تواند ضد عفونی کردن کل اتاق و غیر فعال کردن coronavirus بر روی سطوح.
  • روبات ساخته شده توسط یک شرکت در تگزاس و در دسترس هستند به بیمارستان ها و درمانگاه ها که نیاز به ضد عفونی سریع.
  • رباتها در دسترس نیست به مصرف کنندگان, اما آنها ممکن است تخم ریزی جدید تقاضا برای این ماشین طراحی شده به طور خاص برای استفاده از خانه.

رمان coronavirus همه گیر نهفته است اکثر صنایع در راه منفی. خرابی بد است برای کسب و کار و البته و بسیاری از شرکت ها مجبور شده اند برای مقابله با حداقل برخی از سطح از کاهش سرعت و یا حتی تعطیلی کامل. در سمت تلنگر از سکه است که همه گیر است و در واقع موجب نیاز به خدمات جدید که قبلا به طور گسترده ای در پی.

یک شرکت به نام Virtua در حال حاضر ارائه خدمات خود را LightStrike روبات برای ضد عفونی کردن مناطق بزرگ با استفاده از قدرت نور UV. این سرویس به نام StrikeForce (شما باید عشق این نام) ادعا می کند قادر به خلاص شدن از شر خدمات فعال coronavirus در عرض دو دقیقه. که بسیار چشمگیر ادعا و Virtua همچنین می بالد که استفاده می شود که در یک بیمارستان و یا درمانگاه تنظیم آن می تواند به کاهش میزان عفونت باکتری ها و سایر میکروب ها تا نصف.

این روبات با استفاده از یک لامپ زنون به آتش شدید انرژی در سطوح در معرض. آن را به خوبی شناخته شده است که نور در یک طیف خاصی می تواند کشتن ویروس ها و باکتری ها و LightStrike روبات طراحی شده برای پوشش یک باند گسترده ای از طیف نور به منظور حمله به عنوان بسیاری از مختلف ویروس ها و باکتری ها به عنوان امکان پذیر است.

“این تنها تکنولوژی با طیف گسترده ای از میکروب کشی اشعه ماوراء بنفش (200-315 نانومتر) است که شامل هر دو اشعه uv-B (280-315nm) و UV-C (200-280nm)” شرکت توضیح می دهد. “این تمدید دامنه ارائه زدا شدت که نفوذ به دیواره سلولی میکروارگانیسم ها و علل آسیب جبران ناپذیر. که چه چیزی باعث می شود ما با شدت بالا پالس زنون نور ماوراء بنفش بسیار سریع و موثر در کاهش بار میکروبی.”

بنابراین به سادگی آن خسارت میکروب ها به نقطه جایی که آنها هستند و دیگر یک تهدید برای عفونت است. که یک معامله بسیار بزرگ از آنجا که بار ویروسی در سطوح یک عامل کلیدی در چگونه به احتمال زیاد یک فرد ممکن است به ابتلا به عفونت پس از دست زدن و یا نزدیک است که سطح.

این شرکت ادعا می کند آن را در حال حاضر ثابت شده است برای کشتن SARS-CoV-2 ویروس است که کمی تند و زننده جوانه که باعث COVID-19. این بدان معناست که آن را در حال حاضر در تقاضا بالا است. چه خبر بد است ؟ خوب Virtua یک شرکت کوچک و در حالی که آنها بر اساس ایالات متحده آمریکا — سن آنتونیو تگزاس به دقیق — خدمات خود را در دسترس هستند فقط در دولت خانه خود را, و حتی پس از آن به نظر می رسد در راستای درمانگاه ها و بیمارستان ها به جای مصرف کنندگان است.

هنوز هم این واقعیت است که این ربات ها وجود دارد به این معنی که ممکن است یک بازار برای کوچکتر و ارزان تر از نسخه های است که می تواند اجاره و یا حتی خریداری شده توسط مصرف کنندگان به نگه داشتن خانه خود را عاری از ویروس است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>