شما می توانید بیش از 700 بازی برای $5 و کمک به مبارزه با نژادی و بی عدالتی

  • خارش.io است که فروش یک بازی ویدیویی در بسته نرم افزاری با بیش از 740 با این نسخهها کار برای $5. بسیاری از بازی های خرده فروشی برای بیش از $5 و خرده فروشی برآورد هزینه کل بسته نرم افزاری است در اطراف $3,468.
  • این بسته نرم افزاری به صورت نژادی و عدالت و برابری اهدای هر واحد دلار به NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و جامعه وثیقه صندوق تقسیم کمک های مالی 50/50.
  • تن از بازی های بزرگ در این بسته نرم افزاری از جمله Minit, Oxenfree, شب در جنگل, زمینی, Cook Serve Delicious! 2!!, و یک پیاده روی کوتاه.

هر یک بار در در حالی که ما می خواهیم به اشتراک گذاری بازی های ویدئویی مباحث معاملات و بسته های نرم افزاری که ارائه صرفه جویی عظیم که آیا آن را یک کپی رایگان از GTA 5 یا به خصوص فریبنده فروتن بسته نرم افزاری. اما من مطمئن هستم که من تا کنون دیده ام یک معامله مانند یک ارائه شده در خارش است.io در حال حاضر. با اهدای حداقل $5 برای بسته نرم افزاری برای نژادی, عدالت و برابری, شما دریافت بیش از 740 بازی ها, بصری, رمان و تجربه های تعاملی. حتی بهتر است تمام درآمد حاصل از اهدا به NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق و جامعه وثیقه صندوق.

شما می توانید کمک مالی بیشتر اگر شما می خواهم (و شما باید اگر شما می توانید!), اما برآورد کل هزینه هر بازی در این بسته نرم افزاری می آید به حدود 3500 دلار. بنابراین بدون در نظر گرفتن چقدر شما انتخاب می کنید به کمک شما هنوز هم می تواند صرفه جویی در هزاران دلار در بازی به اندازه کافی به شما را از طریق زمان ویروسی همه گیر و یک بعدی.

صدها نفر از بازی برای چند دلار برای تلفن های موبایل بزرگ بر روی کاغذ اما شما ممکن است تعجب که چگونه شما قرار است برای مرتب سازی از طریق همه آنها را یک بار کمک مالی خود را می رود از طریق. خوشبختانه خارش است.io ساخته شده یک لیست از قابل توجه ترین بازی ها در بسته نرم افزاری پس حداقل شما باید جایی برای شروع است. این لیست شامل بسیاری از تحسین و محبوب بازی های indie مانند Minit, Oxenfree, شب در جنگل, زمینی, Cook Serve Delicious! 2!!, سوپر شش گوش, گسترده, کون بزرگ, ژاکت, Glittermitten گرو, Catlateral Damage, چهار ضلعی کابویو یک پیاده روی کوتاه.

تقریبا در هر بازی اشاره کردم به طور معمول قیمت برای حداقل $5 و برخی از هزینه تا آنجا که $20 یا 25 دلار. همچنین شایان ذکر است که اگر شما با استفاده از خارش است.io منظم و نگران یک هزار بازی به طور ناگهانی از ریخته شدن به کتابخانه خود را می دانم که همه چیز را در بسته نرم افزاری است که به طور پیش فرض پنهان تا زمانی که شما دسترسی به آن را برای اولین بار.

در زمان نوشتن این بسته نرم افزاری به صورت نژادی و عدالت و برابری را مطرح کرده است بیش از 1.6 میلیون دلار. آن $1.4 میلیون هنگامی که من شروع به نوشتن این به شما یک ایده از چگونه بسیاری از مردم در حال اهدا به علت. این بسته نرم افزاری شده است زندگی می کنند برای چند روز و ما نمی توانیم صبر کنید تا ببینید چقدر 564 سازندگان که به کمک این بسته نرم افزاری مدیریت به منظور بالا بردن هنگامی که آن را همه گفته و انجام می شود. این بسته نرم افزاری در دسترس خواهد بود از طریق چهار شنبه, ژوئن 15th.

منبع تصویر: شب مدرسه Studio

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im