شما می توانید گرفتن یک نگاه اجمالی نادر از یک ستاره دنباله دار که به سرعت به سمت زمین در اینجا چگونه

  • یک ستاره دنباله دار شناسایی شده توسط NEOWISE به نام C/2020 F3 ساخته شده یک سفر به دور خورشید برای اولین بار پس از شناسایی شدن در اواخر ماه مارس است.
  • ستاره دنباله دار ساخته شده از آن سفر در نزدیکی ستاره است و در حال حاضر به اندازه کافی روشن است برای ما برای دیدن از زمین است.
  • شما می توانید آن را برای خودتان ببینید و دوربین دوچشمی یا تلسکوپ کوچک همه چیز را بسیار آسان است.

Skywatching علاقه مندان به حال مقدار زیادی از دلایل به زل زل نگاه کردن به آسمان در این سال در حال حاضر — اگر نه از خستگی مطلق و سپس برای رویدادهای مانند ماه گرفتگی جزئی در شب از ماه جولای 4th, به عنوان مثال — اما در ماه جولای ارائه شده است تا در عین حال یکی دیگر. این بار آن را در قالب یک ستاره دنباله دار است که تنها به تازگی کشف شده است.

اولین کشف در اواخر ماه مارس, ستاره دنباله دار C/2020 F3 شناسایی شد توسط نزدیک به زمین شی Wide-field Infrared Survey Explorer (یا NEOWISE اگر شما به کل اختصار چیز). ستاره شناسان مشاهده ستاره دنباله دار به عنوان آن را با سرعت به سمت خورشید برای پرواز. در حال حاضر آن را به عقب و روشن تر از همیشه وجود دارد یک فرصت خوب شما می توانید آن را در این ماه.

پس از آن سفر گذشته, خورشید, C/2020 F3 است به اندازه کافی روشن است که می توان آن را مشاهده کرد با کمی بیشتر از یک جفت دوربین شکاری و شاید حتی قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح اگر شما به اندازه کافی خوش شانس. در ابتدا آن را کاملا نامرئی به همه اما قدرتمند ترین تلسکوپ پس از آن یک درمان واقعی است که بقیه skywatching پرجمعیت هم اکنون می توانید لذت بردن از حضور خود را برای خود.

اگر شما امیدوار به نقطه ستاره دنباله دار برای خودتان, شما نیاز به جستجو در آسمان در زمان های خاصی از روز. به عنوان EarthSky , گزارش, لکه بینی در اوایل صبح زمانی که خورشید هنوز در زیر افق ممکن است با نگاه به شرق. اگر شما خوش شانس شما ممکن است آن را ببینید به سختی مجبور بالای افق است. این مشاهدات در حال حاضر ممکن است بهترین شرط بندی شما ممکن است صبر کنید تا جولای 12th.

در 12th, ستاره دنباله دار قابل مشاهده خواهد بود در شب توسط مشابه به شمال غربی. ستاره دنباله دار را به تدریج ظاهر می شود و بالاتر در آسمان هر شب زیر 12th. ممکن است به نقطه ستاره دنباله دار با چشم غیر مسلح اما این که به شدت وابسته به خود را مشاهده شرایط. هنگامی که در تلاش به نقطه چیزی در نزدیکی افق آلودگی نوری می تواند به شدت محدود کردن توانایی خود را برای تشخیص اشیاء.

اگر شما می خواهید بهترین مطلق شانس زل زده بر ستاره دنباله دار C/2020 کلید F3 را با چشم خود شما باید حداقل یک جفت مناسب و معقول دوربین شکاری دستی و یا حتی بهتر از یک سرگرمی تلسکوپ است که همه چیز را یک کل خیلی آسان تر است.

ستاره های دنباله دار خود را یاد ظاهر با تشکر از گرمای خورشید است. ساخته شده از مخلوطی از یخ, سنگ های مختلف و گرد و غبار و بقایای ستاره های دنباله دار تجربه یک پدیده شناخته شده به عنوان outgassing به عنوان گرما از یک ستاره باعث می شود مواد ستاره دنباله دار به تبدیل به گاز ایجاد آنچه ما به عنوان ستاره دنباله دار “دم.”

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im