Xiaomi جدیدترین واقعی گوشی بی سیم در حال مسخره ارزان

Mi واقعی گوشی بی سیم 2 اعلام شد در اوایل سال جاری به عنوان یک جایگزین ارزان تر برای هر دو اپل AirPods و Samsung Galaxy جوانه.

برای جذب مشتریان و حتی سخت تر از بودجه چند, Xiaomi امروز به معرفی یک باب روز پایین نسخه از این محصول لقب Mi واقعی گوشی بی سیم 2 اساسی.

درست گوشی بی سیم برای کمتر از €50

عاقلانه طراحی این گوشی بی سیم در سوال نگاه بسیار شبیه به استاندارد خود رسید. Xiaomi یک بار دیگر به تصویب رسید ساقه ضخیم در هر earbud و AirPods مانند جهانی در گوش طراحی که پرش محبوب swappable سیلیکون راهنمایی.
نیز وجود دارد که نسبتا جمع و جور شارژ مورد فراهم می کند که تا 20 ساعت شارژ هنگامی که در ترکیب با 5 ساعت که از earbuds به تنهایی پشتیبانی می کند. که در تاریخ همتراز با دیگر حق بیمه از earbuds, و, را, شارژ, ساده, Xiaomi شامل USB-C پورت به جای یک microUSB connector.
همانطور که برای ویژگی های Xiaomi Mi واقعی گوشی بی سیم 2 حمایت اساسی در گوش تشخیص است. این بدان معناست که آنها به طور خودکار اتصال به تلفن خود را هنگامی که قرار داده شده در داخل گوش خود را و مکث موسیقی هنگامی که گرفته شده.

اگر شما مایل به استفاده از تنها یک earbud در یک زمان که امکان پذیر است با تشکر از تک گوش حالت. به جفت شدن فرآیند به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است, Xiaomi اضافه کرده است پشتیبانی از سریع pop-up جفت شدن بیش از حد.

شاید قابل توجه ترین ویژگی این قیمت است. درست گوشی بی سیم به طور معمول هزینه بیش از €100 در اروپا و حتی بسیاری از عبور از €200 نقطه قیمت مانع اما Xiaomi تصمیم گرفته است برای رفتن در جهت مخالف است.

Mi واقعی گوشی بی سیم پایه 2 در دسترس خواهد بود برای خرید برای تنها €39.99 در اروپا که کمتر از 1/4th قیمت AirPods به عنوان Xiaomi خود افتخار امروز. حتی بیشتر قابل توجه است این واقعیت است که Xiaomi است که ارائه یک پرنده در اوایل’ قیمت €29.99.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.net