Xiaomi به دنبال یک چرخش دوربین گوشی طراحی

ما دیده ایم سهم ما از منحصر به فرد گوشی های هوشمند دوربین طرح به طور معمول اقدام به عکاسی از دوربین کمتر انسدادی زمانی که مورد نیاز نیست. در سال های اخیر پس از اکثر تولید کنندگان پیوست نژاد برای صفحه نمایش بزرگتر ما شاهد معرفی شکاف مانند یک در اپل آی فون X و گوگل صفحه 3 XL. به زودی پس از کوچکتر اشک شکاف و holepunch نمایش ظاهر همراه با موتوری pop-up دوربین های چنین به عنوان یکی از در OnePlus 7 Pro.اما شاید هیجان انگیز ترین خواهد بود که زیر نمایش دوربین های عکاسی از خود ما می رویم به دیدن بعد از این سال. اخیرا Samsung Galaxy S21 (S30) شایعه شده به یک دوربین عکاسی تیرانداز.

Xiaomi در حال حاضر اختراع یک گوشی با یک زیر صفحه نمایش و دوربین و دیگر تاشو با یک چرخش ماژول دوربین بنابراین ما می دانیم که چینی غول پیکر است که به دنبال به تمام امکانات, حتی اگر ما دیده نمی شود یک مصرف کننده گوشی های هوشمند بر اساس آن طرح نشده است.

یک ثبت اختراع که Xiaomi برای اعمال کرده بود در اواخر ماه ژوئن 2019 تا به امروز منتشر شده است و به لطف MyFixGuide ما در حال حاضر می توانید ببینید و در عین حال روش دیگری برای دوربین های گوشی های هوشمند Xiaomi به احتمال زیاد تلاش از سال گذشته است.

در ثبت اختراع ما می بینیم غیر معمول ماژول دوربین که به نظر می رسد برای نگه داشتن دو دوربین عقب و یکی selfie تیرانداز در آن طرف دیگر. ایده این بود که ماژول است که می تواند چرخش 360 درجه می ایستاد به صورت عمودی در هنگام گرفتن عکس با دوربین اصلی و سپس بازگشت به آن حالت افقی زمانی که مورد نیاز نیست. متناوبا زمانی که ماژول ایستاده عمودی و یا اگر تحت فشار قرار دادند به سمت به صورت افقی دوربین عکاسی از خود در ماژول طرف دیگر را نشان می دهد و آماده برای عکس کاربر.

خارجی ماژول برگزاری سه دوربین مثل این یکی را اضافه منطقی دست انداز بزرگ به تلفن و آن را به احتمال زیاد گیر به کاربر جیب و بالا بردن سوال در رابطه با دوام است. بدون در نظر گرفتن این ایده احتمالا اوراق به زودی پس از و Xiaomi را انجام خواهد داد آنچه تولید کنندگان دیگر به احتمال زیاد به انجام بعد از این سال – اجرای زیر صفحه نمایش عکاسی از دوربین های دیجیتال به جای. اما هنوز هم جالب است برای دیدن تمام طرح های بزرگ گوشی ساز می رود تا از طریق آن حل و فصل در چه بداند آن بهترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>