Xiaomi, Xiaomi در بازار به دست آورده به اشتراک گذاری در Q1 سال 2020 به عنوان درانتشار محموله لمس پایین ترین سطح از سال 2013

سامسونگ و هواوی و اپل همه را دیدم خود را جهانی محموله های گوشی های هوشمند به عنوان شاقول coronavirus به دست آو

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 اردیبهشت 1399
سامسونگ و هواوی و اپل همه را دیدم خود را جهانی محموله های گوشی های هوشمند به عنوان شاقول coronavirus به دست آورد زمین در Q1 سال 2020 است.
 
آخرین آمار از تحلیلی شرکت Canalys نشان می دهد که جهانی حمل و نقل کاهش یافت و از 13 درصد به 272 میلیون واحد در Q1 سال 2020 است.
 

قوی آی فون 11 فروش کمک اپل نرم کردن ضربه

 
قبل از coronavirus آغاز شده موثر بر فعالیت اقتصادی در سراسر جهان صنعت گوشی های هوشمند شد و در نهایت نشان دادن نشانه هایی از بهبود. اما حالا که خوب بسیاری از مردم هم گذاشته شده و یا در حال مواجه با قطع پرداخت و دیگران از ترس یک سرنوشت مشابه گوشی های هوشمند خرید است به نظر می رسد گرفته شده صندلی عقب.
 
در نتیجه بسیاری از مردم بعید به ارتقاء مگر اینکه تلفن خود را شکسته است و یا آنها را از دست داده است.
 
اگر چه سامسونگ موفق به دست آوردن موقعیت بالا است که آن را از دست داده بود به اپل در Q4 سال 2019 با توجه به Canalys کلی آن محموله کاهش یافته است در طول دوره. در تمام شرکت حمل 60 میلیون گوشی در طول سه ماهه اول سال یک شیب از 17 درصد در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.
 
Huawei فروش نیز کاهش 17 درصد به 49 میلیون واحد است. این شرکت در حال حاضر تحت فشار است چرا که از ما, ممنوعیت, پس, آن است که احتمالا احساس بیشتری خرج کردن از رقبای خود است.
 
اپل شانس نسبتا بهتر با محموله های کشویی 8 درصد به 37 میلیون واحد است. این عملکرد را می توان به جامد فروش آی فون 11 در آغاز سه ماهه.
 
Xiaomi و Vivo در واقع موفق به رشد محموله های خود را در Q1. سابق شاهد 9 درصد افزایش فروش در مجموع 30 میلیون واحد است.
 
Vivo 24 میلیون گوشی در سراسر جهان تا 3 درصد از سال گذشته است.
 
Q2 انتظار می رود که بدتر از Q1 اما پس از آن وضعیت است که انتظار می رود به بهبود است. اما آثار اقتصادی همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد معطل طولانی پس از آن به پایان می رسد و نتیجه آن می تواند در حالی که قبل از این وضعیت تثبیت به طور کامل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de