Xiaomi ورقه های نشان می دهد میانی جدید کوالکام تراشه Snapdragon 768G

در حالی که اذیت آینده Redmi K30 5G سرعت نسخه Xiaomi ممکن است اجازه دهید یک راز است.
 
این شرکت می گوید این تلفن بیمه Qualcomm Snapdragon 768G یک پردازنده chipmaker نشده اعلام نشده است.
 
آن را بعید است که این یک غلط املایی پس از SoC ذکر شد دو بار. و در هر صورت پس از این گوشی جدید وعده عملکرد ضربت بیش منظم Redmi K30 5G و آن را احتمالا نشسته زیر Redmi K30 5G طرفدار هر دو Snapdragon 765G و Snapdragon 865 نمی رسد نامزدهای احتمالی.
 
اگر چه Snapdragon 865 احتمالا نمی توان اواسط چرخه تجدید نظر می رسد که کوالکام برنامه های دیگر برای گل میمون 765G از تراشه جدید برای تلفن های موبایل مانند آن مى شود.
 
در صورتی که این مورد به احتمال زیاد خواهد شد بر اساس همان معماری و ارائه متوسط عملکرد سود. رقیب MediaTek است اعلام کرد دو تراشه در سالهای اخیر و با برخی از مارک های ظاهرا فراق راه با Qualcomm ردیف بالا سیلیکون به دلیل قیمت آن شاید آن را یک ایده خوب به انتشار یک کمی به روز رسانی از نسخه Snapdragon 765G.
 

Snapdragon 768G به احتمال زیاد ارائه گرافیک بهتر و بهبود عملکرد

 
برخی از مشخصات Snapdragon 768G اند گفته شده است به بیرون درز بیش از حد. به عنوان مشکوک به آن نیز یک octa-core SoC با احتمالا همان بهره وری هسته, اما نخست و عملکرد هسته های به روز شده اند. با توجه به شایعه, یک هسته است که با سنجش زمان در 2.8 GHz, در حالی که دیگر ارائه می دهد یک فرکانس 2.4 GHz.
 

سیلیکون به احتمال زیاد باید همان Adreno 620 GPU اما آن clock rate افزایش یافته است به 750 مگاهرتز افزایش 20 درصد در مقایسه با زمانی که به گل میمون 765G.
 
تراشه جدید شده حامل محک بیش از حد و نتایج نشان می دهد که عملکرد آن خواهد شد در حدود 10 درصد بهتر از سلف خود.
 
این Redmi K30 5G با سرعت Edition را پوشش on May 11 به طوری که هنگامی که ما می توانید انتظار برای شنیدن بیشتر در مورد Qualcomm جدید mid-range تراشه 5G.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>