Xiaomi اختراع ثبت شده طراحی تلفن با دو صفحه نمایش و یک مگا دوربین

این روزها به طور فزاینده ای دشوار برای یک گوشی ساز برای ایجاد یک دستگاه است که خارج از غرفه. ترین شاخص در حال ترسناک شبیه-به دنبال از جلو و تفاوت در پشت تا حد زیادی محدود به شکل ماژول دوربین.

اما Xiaomi یک تلفن در کار است که قطعا تصور را اگر منتشر شد. طراحی منحصر به فرد بود و نشان داد در یک, اخیرا درخواست حق ثبت اختراع به سرعت کشف توسط TechiesBlog.

طراحی با تمرکز بر دو چیز است: نمایش و دوربین که واقعا تعجب آور نیست بلکه اجرای منحصر به فرد است.

صفحه نمایش اصلی جریان بر روی لبه های دستگاه و حتی حلقه در اطراف برای رسیدن به پشت پنل. ما در حال حاضر دیده می شود که مفهوم در Mi مخلوط آلفا اما این است و نه آن. در پشت وجود دارد یک صفحه نمایش دوم شروع می شود که فقط میلی متر از جایی که یکی جلو به پایان می رسد.

این صفحه نمایش طول می کشد تا حدود دو سوم از پشت صفحه است و به احتمال زیاد به منظور خدمت به عنوان یک منظره یاب بنابراین شما می توانید با استفاده از دوربین اصلی برای selfies.

صحبت از دوربین وجود دارد تنها یکی از آن اما آن را عظیم و اساسا در نظر گرفتن بقیه پشت پنل. این طرح برای لنز به گسترش از بدن از تلفن درست مثل آن را در دوربین های جمع و جور. در پشت آن Xiaomi در حال برنامه ریزی برای قرار دادن 108MP سنسور آن را با استفاده از برای Mi Pro 10 ،

با تمدید لنز Xiaomi را زوم جنگ که در میان تولید کنندگان به سطح دیگری. البته ساز و بلافاصله پرسش در مورد گوشی دوام و مقاومت در برابر آب.

ارائه تصاویر شگفت انگیزی دقیق برای ثبت اختراع نرم افزار که ممکن است سیگنال هایی که تلفن می تواند تبدیل به یک واقعیت هر چه زودتر به جای بعد. این مفهوم به نظر می رسد جذاب و امیدوارم چیزی که واقعی خواهد بود به عنوان نزدیک که ممکن است به آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im