Xiaomi Mi هوشمند گروه 5 رسمی است: صفحه نمایش بزرگتر 14 روز عمر باتری و مقدار زیادی از رنگ

Xiaomi Mi Band 5 برای اولین بار معرفی شد در ماه گذشته به عنوان جدیدترین مدل محبوب ردیاب تناسب اندام صف. امروز این شرکت تایید کرده است قصد دارد برای راه اندازی آن در سطح بین المللی به عنوان هوشمند Mi Band 5.

یک صفحه نمایش بزرگتر و یک مانیتور ضربان قلب

جدید پوشیدنی حفظ اصول طراحی از سلف خود با ارائه یک ورزشی گروه لاستیک و دراز صفحه نمایش. برای جلب رضایت مشتریان و بهبود قابلیت استفاده آن هر چند Xiaomi افزایش اندازه پر رنگ صفحه نمایش AMOLED کمی از 0.95 اینچ به 1.1 اینچ. که همراه با یک دکمه لمسی استفاده شده است که برای ارتباط برقرار کردن با پوشیدنی و یک مانیتور ضربان قلب در پشت 24/7 ضربان قلب نظارت است. دومی نشسته به طور مستقیم در بالا دو پین مغناطیسی استفاده می شود که برای شامل شارژر.

صحبت که Xiaomi تا به حال غرق قبلی خود شارژر طراحی در حمایت از چیزی است که بسیار جمع و جور است که دیگر نیاز به حذف از گروه لاستیک. در حالی که Smart Band 4 با حمل یک حوض بزرگ داخل جعبه هوشمند گروه 5 می رسد با کوچک مغناطیسی پیوست.

یازده تناسب اندام های مختلف و حالت های 14 روز از عمر باتری

همانطور که انتظار می رود هوشمند Mi Band 5 پشتیبانی از چندین فعالیت های فیزیکی است که با حمایت GPS و مقاومت در برابر آب تا 50 متر. این شامل دوچرخه سواری, پیاده روی, یوگا, شنا, و ماشین پارو زنی در میان بسیاری دیگر.

این نیز ارائه می دهد تنفس عمیق و تمرینات برای کمک به آرام کردن, چرخه قاعدگی, نظارت از راه دور دوربین حالت و بیش از 65 حالت های نمایش مختلف.

متاسفانه خون سنسور اکسیژن که نصب شده بر روی چینی نوع حذف شده است از بین المللی ، نیز وجود دارد هیچ پشتیبانی از NFC با وجود این محبوبیت رو به رشد از پرداخت تماس در اروپا است.

همانطور که برای عمر باتری Xiaomi می گوید: شامل 125mAh همراه باید به اندازه کافی برای 14 روز استفاده از یک شارژ.

Xiaomi Mi هوشمند گروه 5 قیمت, تاریخ انتشار, در دسترس بودن

Xiaomi Mi Smart Band 5 در دسترس خواهد بود برای خرید اروپا در طیف گسترده ای از رنگ: نارنجی, زرد, سرمه ای, سیاه و سفید, نعناع سبز و فیروزه ای.

هیچ تاریخ انتشار اعلام شده است اما قیمت €39.99 در این منطقه تایید شده است. اگر شما به اندازه کافی سریع اگر شما در دسترس خواهد بود به استفاده از ‘پرنده در اوایل’ قیمت €34.99.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de