• چینی ساز گوشی های هوشمند Xiaomi دارای ثبت اختراع یک گوشی هوشمند طراحی است که یک نوع جدید از دوربین با نام تجاری هرگز ارائه شده قبل از.
  • به تازگی تایید شده ثبت اختراع اسناد و مدارک نشان می دهد که حضور یک زیر صفحه نمایش دوربین عکاسی از خود است که نشان می دهد که Xiaomi ممکن است این تکنولوژی آماده برای توسعه و تجاری.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

پس از بودن در میان برندهای گوشی های هوشمند در سال گذشته برای نشان دادن یک تلفن طراحی است که شامل یک دوربین عکاسی از خود در زیر نمایش obviating نیاز به یک شکاف یا سوراخ پانچ لنز دوربین Xiaomi است که با یک مورد تایید ثبت اختراع برای یک گوشی طراحی شده است. در این زمان است که همچنین ممکن است به اندازه کافی دور همراه برای پیوستن به صفوف از گوشی های هوشمند انتظار می رود منتشر شد در این سال با دوربین های زیر صفحه نمایش است.

تقریبا یک سال به روز از Xiaomi کاربردی برای طراحی ثبت اختراع برای این گوشی هوشمند با یک صفحه نمایش, دوربین, گوشی چینی با نام تجاری تصویب شد و در تاریخ 24 آوریل برای طراحی ثبت اختراع این شرکت با ثبت مالکیت معنوی در چین دولت. و ثبت اختراع مستندات امتیاز یک راه رو به جلو برای این فن آوری است که قبلا بوده است هنوز به اندازه کافی خوب را در نور کافی از طریق صفحه نمایش برای حفظ نتیجه عکس از به دنبال بیش از حد تیره است.

این تشکیل پرونده ثبت اختراع کشف شد توسط هلندی اخبار وبلاگ LetsGoDigitalکه با همکاری طراح گرافیک Jermaine Smit (با نام مستعار ConceptCreator) برای تولید یک مجموعه ای از رنگ تفاسیر نمایش این گوشی جدید طراحی. ثبت اختراع نشان می دهد در میان چیزهای دیگر, باریک لبه های صفحه نمایش در مقابل این پیشنهاد Xiaomi گوشی هایی که این جبهه شامل تقریبا به طور کامل از صفحه نمایش. گیرنده قرار دارد در نزدیکی بالای صفحه نمایش لبه selfie camera واقع شده است در زیر صفحه نمایش — هر چند روشن نیست از ثبت اختراع اسناد و مدارک که در آن نشسته است در زیر صفحه نمایش است.

منبع تصویر: LetsGoDigital

راه selfie camera آثار است که هر زمان که آن را فعال اطراف صفحه نمایش آن شفاف شود تا لنز درخشش می تواند از طریق صفحه نمایش.

این طراحی جدید در ضمن شباهت دارد که از Xiaomi Mi 9 که معرفی شد سال گذشته است. آن را به یک سه گانه راه اندازی دوربین است که می تواند دیده می شود قرار داده شده به صورت عمودی در پشت با فلش در زیر. معمول روشن/خاموش و دکمه های حجم در کنار گوشی تلفن در حالی که در پایین وجود دارد فضا برای دو بلندگو به عنوان به خوبی به عنوان یک USB-C اتصال.

این طراحی نشان می دهد که نوکیا تنها گوشی های هوشمند ساز که به نظر می رسد آماده را به یک تلفن با یک زیر صفحه نمایش دوربین عکاسی از خود به بازار در چند ماه’ زمان (نوکیا انتظار می رود برای رسیدن در سه ماهه سوم). پس Xiaomi تصمیم گرفته است به جلو بروید و ثبت اختراع طراحی مانند این که می تواند نشان می دهد آن هم به این تکنولوژی آماده برای توسعه و تجاری بنابراین ما اگر که در واقع به تصویب می آید.

منبع تصویر: LetsGoDigital

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im