Xiaomi در حال برنامه ریزی یک foldable گوشی بسیار شبیه به Huawei Mate Xs

ما به تازگی منتشر شده ما Huawei Mate Xs بررسی نتیجه رسید که با وجود آن بلند بالا و قیمت آن را به یک لذت برای استفاده از چنین اینده و جامد ساخت دستگاه. و برخی از مردم ترجیح می دهند آن برابر کردن صفحه نمایش انعطاف پذیر طراحی بیش از Samsung Galaxy برابر به ظاهر امن تر اما کمتر مناسب برابر در طراحی است که نیاز به یک صفحه نمایش خارجی.Xiaomi به نظر می رسد به توافق برسند که برابر کردن طراحی راه رفتن است قضاوت تازه کشف اختراعات چینی غول ثبت در ژانویه 5 سال 2020 است. با تشکر LetsGoDigital ما می توانید ببینید که این شرکت در پشت Redmi و کم در حال برنامه ریزی یک گوشی هوشمند است که به نظر می رسد ترسناک شبیه به فوق Huawei Mate Xs.

با صفحه نمایش آن اتفاق می افتند از چپ تبدیل گوشی های هوشمند به یک مربع قرص این مسیر جدید Xiaomi در حال رفتن به دور از دو برابر نمونه اولیه گوشی های هوشمند این شرکت به طعنه ما را با بازگشت در اوایل سال 2019.

آنچه ما می بینیم در اختراعات جدید نیز یک همسر Xs-مانند ضخیم تر بخش در یکی از دستگاه لبه که در آن چهار دوربین یک فلش و یک رمز و راز را فشار دهید (به احتمال زیاد یک لولا انتشار) اقامت. همسر Xs مشابه دارای یک دکمه است که منتشر شده از صفحه نمایش از آن خورده دولت, به طوری که کاربر می تواند به آشکار شدن آن به یک قرص.

در کنار همان ضخیم تر ماژول ما دیدن دکمه های حجم و یک قدرت کلیدی که در پایین آن یک استاندارد USB Type-C پورت. در حالی که ما می توانید ببینید اگر وجود دارد هر چیزی در بالای آن طرف امید برای یک جک هدفون وجود دارد به احتمال زیاد هیچ چیز نیست.

ما هنوز برای دیدن آنچه که طراحی Xiaomi اولین تاشو استفاده خواهد کرد اما این یکی به احتمال زیاد عملی تر از این شرکت قبلا دو برابر نمونه بنابراین ما می توانیم انتظار برای دیدن یک گوشی هوشمند مبتنی بر آن را منتشر کرد تا پایان سال است. و با Xiaomi که اغلب قادر به تضعیف رقابت قیمت-حکیم ما می تواند امید آن نیز خواهد شد 2020 را مقرون به صرفه ترین foldable smartphone.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>