ایکس باکس سری X در مقابل PS5: ما ممکن است در نهایت می دانم که کنسول کمتر هزینه خواهد شد

  • قیمت پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X هنوز به رونمایی شود اما یک بازی و تحلیلگر سابق مایکروسافت اجرایی بر این باورند مایکروسافت را تضعیف سونی.
  • این $399 PS4 در زمان اولیه سرب بیش از 499 دلار Xbox One با توجه به 100 دلار تفاوت قیمت و بعید به نظر می رسد که مایکروسافت می خواهد همان اشتباه را دو بار.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از راه های بسیاری است که سونی ساخته شده است و غیر قابل عبور سرب بیش از مایکروسافت در زمان کنسول نسل بود undercutting قیمت Xbox One در راه اندازی. در ژوئن 10, 2013, مایکروسافت برگزار شد E3 کنفرانس های مطبوعاتی پیش از آن در روز و سونی آن برگزار شد کنفرانس در شب. مایکروسافت تایید کرد که قیمت Xbox One خواهد بود $499 و ساعت بعد سونی نشان داد که PS4 خواهد هزینه $399 در روز راه اندازی.

هر دو کنسول هنوز ماه از راه اندازی و در عین حال آن را در حال حاضر به نظر می رسید مانند جنگ بود. اینکه آیا یا نه آن را بخشی از طرح اصلی سونی در زمان استفاده از مایکروسافت خطا و PS4 تا به حال سالم سرب بیش از Xbox One بوده است. اما در حال حاضر که این کنسول نسل آینده است و این 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X در راه هستند کسانی هستند که معتقدند مایکروسافت را به نوبه خود جداول در سونی این زمان در اطراف.

پس ایکس باکس سری X نسل بعدی گیم پلی ویترین جمعه گذشته روزنامه نگار بازی و بازی جوایز خالق Geoff Keighley میزبانی یک پادکست با Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر مایکل پچر و باشگاه فوتبال لیورپول مدیر عامل پیتر مور که پیش از این اجرایی در مایکروسافت.

سه مورد بحث و بررسی موضوعات مختلف در طول مکالمه خود را از جمله قیمت آینده کنسول و هر دو پچر و مور که یک بار برگزار می شود یک موقعیت مشابه به زمان ایکس باکس سر فیل اسپنسر توافق کردند که مایکروسافت در حال رفتن به صبر برای سونی اعلام انتشار جزئیات PS5 قبل از انجام همان.

“از آنچه که من دیده ام سونی جاوا را به اتهام $500 برای PS5 و مایکروسافت یک ترازنامه” گفت: پچر. “اگر آنها می خواهند برای کاهش قیمت 100 دلار فقط قیمت زیر و یارانه 10 میلیون نفر, آنها خواهد شد. بنابراین من فکر می کنم آنها در حال انتظار برای سونی blink اول و سپس آنها را به فاش کردن قیمت و تاریخ راه اندازی. جاوا تعطیلات به احتمال بسیار زیاد مدتی در ماه نوامبر به احتمال بسیار زیاد 400 دلار و طرفداران میخوام بسیاری برای $400.”

مور موافقت با پچر و گفت که هر دو شرکت در حال حاضر در حال تلاش برای تصمیم گیری چه مقدار از آنها می توانید به استطاعت از دست دادن در سال اول چه ضمیمه رای از نرم افزار به سخت افزار است که رفتن به در راه اندازی و آنچه که آنها مایل به انجام به آمار 10 میلیون فروش را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. شد او هنوز هم در نزدیکی مور می گوید که او می تواند شجاعانه سونی “آمده است در $500” که یک بلومبرگ گزارش از اوایل سال جاری نشان می دهد ممکن است مورد.

ما فقط ماه دور از نسل بعدی کنسول راه اندازی, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی ما نمی دانیم که در مورد هر دو کنسول از جمله قیمت و تاریخ انتشار. شما می توانید به تماشای کامل بحث زیر:

منبع تصویر: مایکروسافت

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im