ایکس باکس سری X پخش زنده: سازمان دیده بان برای اولین بار next-gen فیلم گیم پلی

  • مایکروسافت نمایش خواهد اولین نسل بعدی گیم پلی بازی در ایکس باکس سری X در طول آخرین قسمت از داخل ایکس باکس در پنج شنبه, مه 7 در 11 AM ET.
  • Assassin’s Creed Valhalla خواهد بود برجسته همراه با دیگر عمده شخص ثالث بازی.
  • هر بازی نشان داده خواهد شد “بهینه سازی شده برای سری X” که به معنی آنها را پشتیبانی سخت افزار جدید که مایکروسافت بسته بندی شده به ایکس باکس سری X.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مایکروسافت در حال حاضر به ما گفت تقریبا همه چیز وجود دارد که در مورد ایکس باکس سری X. ما می دانیم آنچه در آن مانند به نظر می رسد ما می دانیم آنچه که به روز رسانی را از کنترل به نظر می رسد مانند ما آن را دیده ام واسازی ما آموخته ام در مورد مشخصات آن و ما می دانیم در مورد آن تعریف ویژگی های. چیزی که ما دیده نشده است چه در نسل بعدی بازی ها را نگاه کنید مانند در حال اجرا بر روی کنسول اما در روز پنج شنبه صبح که رفتن به تغییر دهید.

هفته گذشته مایکروسافت اعلام کرد که قسمت بعدی از داخل ایکس باکس خواهد از ویژگی های اولین نگاه به گیم پلی بازی بر روی ایکس باکس سری X. مایکروسافت را ویترین برخی از پیشرفت های بصری از دنده 5 در حال اجرا بر روی کنسول نسل بعدی اما این اولین بار است که ما را از دیدن بازی های توسعه یافته به طور خاص برای ایکس باکس سری X و پلی استیشن 5 در عمل است. اگر شما می خواهید به تماشای آن زندگی می کنند ایکس باکس داخل شروع 8 صبح PT / 11 AM ET on May 7th.

مایکروسافت موفق به حفظ مطالب نشان می دهد تحت کاری ادامه داده اند اما چند چیز وجود دارد که ما نمی دانیم. اول یوبی سافت خواهد بود نمایش اول فیلم گیم پلی از Assassin’s Creed Valhallaبود که فقط در هفته گذشته اعلام کرد (بعد از خراب بودن ماه پیش). دوم, ایکس باکس, مدیر بازاریابی, Aaron Greenberg تایید کرده است که این رویداد خواهد شد در کمتر از یک ساعت است و هر بازی بر روی صفحه نمایش خواهد شد, ایکس باکس سری X بهینه سازی شده است. بالاخره ایکس باکس سر Phil Spencer می گوید که بسیاری از این بازی ها هرگز در یک باکس نمایش قبل از.

داخل ایکس باکس در خدمت به عنوان یک نقطه عطف مهم برای اجرای از کنسول های نسل بعدی اما این فقط آغاز از برنامه های مایکروسافت برای بقیه سال. منجر به انتشار ایکس باکس سری X در این فصل تعطیلات مایکروسافت می گوید که آن را نگه حوادث ماهانه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در مورد این کنسول و بازی آن. ژوئن رویداد است که هنوز هم یک راز است اما در ماه جولای خواهیم دید که اولین گیم پلی از مایکروسافت اول studios از جمله Halo بی نهایت.

شما می توانید به تماشای ممکن است قسمت داخل Xbox live at 8 صبح PT / 11 AM ET در ویدئو های جاسازی شده در زیر:

اگر شما می خواهید به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد ایکس باکس سری X جلوتر از جریان زندگی در این صبح و یا پس از آن منعقد کرده است, در اینجا برخی از بزرگترین داستان های ایکس باکس که ما تحت پوشش بیش از چند هفته گذشته:

منبع تصویر: ایکس باکس

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>