• ایکس باکس رئیس Phil Spencer در مصاحبه ای گفت: در این هفته که اگر چه ایکس باکس سری X است که هنوز هم در برنامه برای راه اندازی این فصل تعطیلات بازی ها ممکن است با تاخیر به دلیل coronavirus.
  • اسپنسر می گوید که امنیت و ایمنی از تیم ساخت بازی برای ایکس باکس سری X است که اولویت و او نمی خواهد فشار آنها را بی ارزش فقط به آمار یک مهلت.
  • چند عمده 2020 بازی های ویدئویی در حال حاضر به تاخیر افتاده است از جمله Minecraft زندان ها, The Last of Us 2و روح تسوشیما.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان هیجان انگیز به عنوان ثابت rollout از جزئیات در مورد یک کنسول بازی است به همین دلیل ما خرید این دستگاه این است که بازی به بازی در آنها را. مایکروسافت نشان داد طراحی ایکس باکس سری X و همچنین مشخصات و ویژگی های آن را کشتی اما ما نیست و در واقع دیده می شود هر بازی جدید در حال اجرا بر روی کنسول است. که رفتن به تغییر در هفته آینده زمانی که مایکروسافت نشان می دهد نسل بعدی گیم پلی برای اولین بار در یک قسمت جدید از داخل ایکس باکس.

که خبر خوبی است. خبر بد این است که ما ممکن است انتظار حتی طولانی تر از ما انتظار می رود به دست ما در بسیاری از این بازی ها. صحبت کردن با CNBC کردن کوچه در روز پنج شنبه, مایکروسافت اجرایی معاونت بازی و ایکس باکس رئیس فیل اسپنسر گفت که در حال انجام رمان coronavirus همه گیر نمی گذارد تاریخ انتشار ایکس باکس سری X, اما ممکن است تاثیر بازی مجموعه ای برای ضربه زدن به کنسول در این ماه آمده است.

“به طور کلی من فکر می کنم ما در خط با جایی که ما فکر می کنیم خواهد بود” اسپنسر نشان داد در طول مصاحبه. “من می خواهم بگویم بزرگتر ناشناخته است و احتمالا در بازی تولید. بازی تولید در مقیاس بزرگ, سرگرمی, فعالیت های در حال حاضر شما باید صدها نفر از مردم با هم, ساختمان, دارایی های کاری خلاق است.”

در علاوه بر این به بسیاری از شخص ثالث studios است که در حال حاضر در حال توسعه بازی برای کنسول های نسل بعدی مایکروسافت خود Xbox Game Studios به عنوان به خوبی و اسپنسر روشن ساخته است که “امنیت و ایمنی از تیم مهم ترین چیز است.” او اضافه کرد که او نمی خواهد “فشار زمانی که همه چیز فقط آماده نیست.”

مایکروسافت هنوز برای اعلام تاریخ انتشار خاص برای ایکس باکس سری X فراتر از مبهم “تعطیلات سال 2020” پنجره. فقط اول بازی که تایید شده است برای راه اندازی کنسول جدید تا کنون هاله بی نهایتاما بر اساس اسپنسر نظرات در CNBC مصاحبه, آینده, ایکس باکس سری X صاحبان ممکن است بخواهید به خلق و خوی انتظارات خود را. زمین بایر 3 و کنکوری زندان ها در حال حاضر به تاخیر افتاده است توسط مایکروسافت با توجه به همه گیر به عنوان عمده PS4 منتشر The Last of Us 2 و روح تسوشیما. این نمی خواهد آخرین به تاخیر می اندازد.

پوشش نقره ای برای مایکروسافت این است که ایکس باکس سری X خواهد بود به عقب سازگار با صدها نفر از Xbox One, ایکس باکس 360 و ایکس باکس اصلی, بازی, در, راه اندازی, که بدان معنی است که حتی اگر 2020 آرام است, سال برای نسل بعدی منتشر adopters اولیه را هنوز هم مقدار زیادی از بازی به بازی در کنسول جدید.

منبع تصویر: Ubisoft

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im