ایکس باکس بازی پاس نهایی را شامل xCloud جریان به صورت رایگان این سقوط

  • ایکس باکس سری X و PS5 قیمت ها هنوز هم یک راز است اما مایکروسافت فقط ساخته شده یک حرکت تعجب آور است که می تواند به نوبه خود از سری X به یک معامله خیلی بهتر.
  • مایکروسافت نشان داد که آن پروژه xCloud بازی جریان خدمات راه اندازی خواهد شد در این پاییز و در دسترس خواهد بود رایگان به بازی های ایکس باکس تصویب نهایی مشترکین.
  • ایکس باکس بازی تصویب نهایی گنجانده شده است در تمام ایکس باکس دسترسی به همه اشتراک و جدید ایکس باکس سری X می تواند خریداری شده در زیر همه دسترسی به برنامه.

مایکروسافت و سونی به زودی به ما بگویید که دقیقا چه مقدار ایکس باکس سری X و PS5 هزینه و زمانی که جدید کنسول ها شروع خواهد شد حمل و نقل. مایکروسافت گزارش شده است که به دنبال تضعیف PS5 با شایعه ایکس باکس سری S به هزینه به عنوان کمی به عنوان $200. اما ایکس باکس در حال حاضر دارای یک قیمت قابل توجهی استفاده بیش از PS5 که سونی نمی تواند ضرب و شتم — ایکس باکس دسترسی به همه برنامه ای است که اجازه می دهد تا شما برای پرداخت خود ایکس باکس سری X در طول زمان است. این برنامه نرم افزاری ایکس باکس سخت افزاری ایکس باکس بازی تصویب نهایی و ایکس باکس زنده طلا و خریداران پرداخت اشتراک ماهانه.

شما می توانید با خرید هر یک از مدل های ایکس باکس موجود با تمام دسترسی و سپس ارتقا به سری X در پاییز امسال — که یکی دیگر از استفاده بیش از PS5 ، اما مایکروسافت به تازگی اعلام کرد یکی دیگر از بازی بزرگ با تصویب نهایی جوشیدن برای مشترکین که باعث می شود ارزش داشتن یک ایکس باکس سری X حتی بهتر است.

مایکروسافت Phil Spencer را تایید کرد به آستانه است که بازی خود را در جریان خدمات پروژه xCloud در دسترس خواهد بود رایگان برای آن بازی ایکس باکس تصویب نهایی مشترکین این سپتامبر.

جریان خدمات را دریافت کنید یک نام مناسب که در آن زمان و اجازه دهید مردم در جریان بازی های ایکس باکس بر روی هر چیزی که دارای یک صفحه نمایش. بیش از 100 بازی های ایکس باکس تصویب عناوین خواهد شد قابل پخش در گوشی ها و تبلت های مایکروسافت می گوید. این معلوم نیست اما آنچه که دستگاه های حمایت از جریان بازی ویژگی در ابتدا. اما ساخت این سرویس رایگان با ایکس باکس بازی تصویب نهایی یک معامله بزرگ است. اشتراک هزینه $14.99/ماه و ارائه می دهد دسترسی به آن دسته 100+ بازی و ایکس باکس زنده چند نفره. معلوم نیست چقدر مستقل xCloud اشتراک هزینه خواهد شد.

“در طول زمان ما ادامه خواهد داد به گسترش ما چگونه معرفی جریان به عنوان بخشی از پلت فرم بازی است که شما خود هستند که بخشی از اشتراک” فیل اسپنسر گفت. “برای راه اندازی ما در حال قرار دادن آن در نهایی برای بدون هیچ هزینه اضافی. ما فکر می کنم آن را خوب مخاطبان برای ما برای شروع با و این مخاطب است که نقش بسیاری از بازی ها است.”

در حالی که این گزارش را لمس نمی کند در ایکس باکس همه دسترسی اسپنسر اظهارات به نظر می رسد نشان می دهد که xCloud در دسترس خواهد بود به صورت رایگان به مشترکین نهایی. پارسه را انتخاب کنید که ایکس باکس دسترسی به همه به طور خودکار دریافت نهایی, به طوری که آنها باید دریافت رایگان بازی جریان پشتیبانی همراه با خود ایکس باکس طرح اشتراک. آن را حس کمی برای مایکروسافت که شامل جریان محصول در همه دسترسی به عنوان طولانی به عنوان آن را به رایگان برای مشترکین نهایی.

بازی جریان ممکن است یک معامله بزرگ فقط رتبهدهی نشده است. دیگران سعی کرده اند بدون موفقیت های زیادی. اما روند باید شروع بشه. پروژه های مانند گوگل Stadia و xCloud بهتر خواهد شد در سال آینده. با ساخت آن رایگان برای نهایی اعضای مایکروسافت تضمین می کند که بسیاری از مردم را با استفاده از جریان محصول.

با تمام آنچه که در ذهن آن مطمئن به نظر می رسد مایکروسافت را مورد ضرب و شتم سونی در ارزش. حتی اگر سری X و PS5 در نهایت هزینه همان مقدار آن را به همه دسترسی به سرویس اشتراک است که می تواند برنده بیش مردد خریداران.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im