زاناکس, مشترک, اضطراب, دارو, در واقع ممکن است بلوک coronavirus

  • استاندارد کروناویروس درمان است که هنوز در دسترس نیست اگر چه محققان به پیشرفت های قابل توجهی در توسعه پروتکل های جدید برای داروهای موجود و تطبیق آنها برای COVID-19. جدید امیدوار کننده دارو و واکسن نیز در آثار.
  • جستجو برای COVID-19 درمان باعث شده است تا دانشمندان در اسپانیا به مطالعه موجود meds و ببینید که آیا آنها می تواند مانع از coronavirus توانایی تکثیر در داخل بدن است.
  • پژوهشگران هفت مولکول از بیش از 6400 مواد مخدر از جمله زاناکس به طور گسترده ای استفاده می شود ضد اضطراب درمان است.

رمان coronavirus همه گیر آورده مقدار زیادی از غم و اندوه و درد به ما آموخته است که چگونه ویرانگر COVID-19 می باشد. اما شده است وجود دارد مقدار زیادی از خوب در همه این و آن را ندارد به دور بماند. آن را فقط به آنچه ارتش از پزشکان و اولین پاسخ دهندگان انجام شده است برای چند ماه گذشته و همچنین مقدار بسیار زیاد از کار است که محققان را به مطالعه SARS-CoV-2 به پیدا کردن راه هایی برای محدود کردن انتقال و درمان COVID-19 بسیار سریع تر از آنچه که در حال حاضر ممکن است. درمان پروتکل در حال حاضر با موفقیت مورد استفاده در سراسر جهان برای نجات بیماران است. پلاسما انتقال کار و آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر در آثار هستند. چندین واکسن محاکمات باید پیشرفت سریع تر از ما می توانست تصور است و خوش بینانه در مورد شانس خود را از موفقیت است.

کار متوقف نشده وجود دارد که محققان هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه برای خنثی کردن ویروس پس از آن می تواند در بدن است. نگاه دانشمندان در ویژگی های خاص در meds است که می تواند مانع این ویروس قابلیت تکثیر در داخل سلول و آنها را شارت هفت موجود حیوان و انسان و مواد مخدر است که ممکن است این ترفند را انجام دهد. این لیست شامل بسیار شایع اضطراب داروی آلپرازولام (زاناکس) و همچنین شش meds دیگر که در حال حاضر نشان داده شده است نتایج امیدوار کننده ای در آزمایشگاه.

محققان از دانشگاه ها در سراسر بارسلونا اسپانیا جستجو برای داروهای موجود است که می تواند بلوک اصلی پروتئاز (M-pro) این ویروس که نقش کلیدی در کل روند تکرار. Coronavirus متصل به سلول از طریق ACE2 گیرنده و طول می کشد بیش از یک سلول به تولید کپی. سلول می میرد در این روند و در نسخه جدید از این ویروس می تواند به آلوده کردن سلول های دیگر در این نزدیکی هست. اکثر سیستم ایمنی بدن می تواند قرار داده تا مبارزه, آیا آنها با کمک مواد مخدر یا نه. اما برخی از افراد نمی توانند مبارزه با این بیماری به خوبی به اندازه کافی و یا پاسخ ایمنی تشدید شده است و می تواند منجر به مرگ شود.

منبع تصویر: کوه های راکی آزمایشگاه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, Hamilton, MT تصویر میکروسکوپی از رمان coronavirus (آبی رنگ) کشتن یک سلول.

توقف ویروس ها با اتصال به سلول های چیزی است که آنتی بادیهای مونوکلونال داروها انجام خواهد شد به عنوان ارسال خواهد شد-COVID-19 ایمنی. اما مواد مخدر است که می تواند به محدود کردن این ویروس توانایی تکرار نیز می تواند در آینده کمک می کند روش های درمانی.

تیم مورد تجزیه و تحلیل 6,466 داروهای مجاز برای استفاده به دنبال آنهایی است که می تواند مانع از M-pro آنزیم. محققان با استفاده از محاسباتی روش غربالگری برای جداسازی این دارو مورد تایید است که می تواند در COVID-19 درمان Knowridge گزارش. این تحقیقات پیش بینی هفت مواد مخدر می تواند به عنوان بازدارنده از جمله perampanel, کارپروفن, سلکوکسيب, آلپرازولام, trovafloxacin, sarafloxacin و اتیل biscoumacetate. برخی از مردم خواهد شد فورا تشخیص تعداد کمی از این داروها از آنجا که آنها ممکن است استفاده از آنها را برای خود و یا حیوانات خانگی خود را. آلپرازولام ممکن است به ایستادگی کردن از بسته که نام عمومی زاناکس شناخته شده درمان اضطراب استفاده می شود که توسط میلیون ها نفر.

اتیل biscoumacetate نیز برجسته زیرا این مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ماده ضد انعقاد. جدا مطالعات نشان داده اند که COVID-19 منجر به شدید لخته شدن خون و به طور بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض از جمله سکته مغزی و حملات قلبی است.

Trovafloxacin و sarafloxacin هستند آنتی بیوتیک ها و perampanel یک ضد صرع.

اما آنچه محققان به پایان رسید تا آزمون در آزمایشگاه هستند کارپروفن و سلکوکسيب هر دو داروهای ضد التهاب غیراستروئیدی (NSAID) مواد مخدر. تنها تفاوت واقعی بین این مواد مخدر است که سابق است که برای حیوانات استفاده کنید. چه جالب این است که برخی از پزشکان گفت: چند ماه پیش که غیر استروئیدی می تواند یک عامل خطر برای COVID-19 اگر چه تحقیقات نشان داد که به دنبال این است که نه در مورد همه.

اسپانیایی محققان به اشتراک گذاشته اند این نتایج با ابتکار عمل بین المللی COVID Moonshot که انتخاب غیر استروئیدی بالا برای تست.

نتایج یافت که فقط 50 ميکرومولار از سلکوکسيب و یا کارپروفن خواهد بود به اندازه کافی برای مهار in-vitro فعالیت M-pro by 11.90% و 3.97% بود. هر دو مولکول ها استفاده می شود می تواند در آینده برای درمان, اگر چه تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود.

باقی مانده مواد مخدر می تواند آزمایش می شود به زودی Knowridge می گوید. که گفت: هیچ مدرکی وجود دارد که تنبلی چشم ممکن است بهبود وضعیت COVID-19 بیماران و یا که آن را می تواند به جلوگیری از شدید نتیجه. همان می رود برای meds دیگر ذکر شده در بالا اگر آنها هنوز هم در دسترس مصرف کنندگان — sarafloxacin قطع شد در سال 2001 و کارپروفن است که برای استفاده در دامپزشکی. زاناکس ممکن است بیشتر استفاده می شود مولکول از هفت هر چند آن مواد مخدر است که می تواند عوارض جانبی جدی هنگامی که در ترکیب با مواد دیگر از جمله الکل.

یکی از چیزهایی که دانشمندان همچنین به دنبال این است که مواد مخدر-مواد مخدر واکنش های شیمیایی که ممکن است در COVID-19 بيمار که در آن meds برای یک بیماری زمینه ای می تواند ارتباط برقرار کردن با داروهای تجربی است که مورد بررسی قرار گرفت. Undark یک مقاله خوب در مورد این موضوع توصیف های مختلف تداخلات دارویی بالقوه. به طور گسترده ای تجویز داروها در روانپزشکی مانند زاناکس نیز می تواند بسیار تعاملی با برخی دیگر از COVID-19 درمان مورد آزمایش قرار.


مرد راه رفتن یک سگ در طول coronavirus بیماری همه گیر. منبع تصویر: جف Chiu/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر