WWDC سال 2020 ممکن است که هیجان انگیز پس از تمام

این 2020 اپل در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در راه است فردا و در حالی که ما می توانیم انتظار می رود بسیاری از نرم افزار-محور اطلاعیه ها همان را می ظاهرا نمی توان گفت در مورد سخت افزار.

اپل قبلا انتظار می رود به اعلام متعدد دستگاه های جدید در WWDC: دوباره طراحی iMac, over-the-ear headphones به نام AirPods استودیو ارزان HomePod و ردیابی لوازم جانبی دوبله AirTags.
با توجه به leaker جان Prosser هیچ کدام از آن اتفاق می افتد دیگر هیچ. با این حال او نیست بیش از حد اعتماد به نفس در مورد حرکت شبیه چمچه زنی تا هنوز هم وجود دارد امکان اندکی که یکی یا همه این دستگاه ها نشان داد در طول این رویداد.

اپل است که هنوز هم انتظار می رود به اعلام انتقال آن به بازوی تراشه برای آینده مکینتاش. گفت: انتظار نداریم که اولین مک سوخت توسط ARM پردازنده های مبتنی قبل از 2021. ساخت طرح خود را برای تبدیل به بازوی سخت افزار مبتنی بر مکان که اجازه می دهد توسعه دهندگان زمان کافی برای خیاط نرم افزار خود را به معماری جدید.

WWDC را صرفا متمرکز بر نرم افزار در این سال به نظر می رسد

با سخت افزار اطلاعیه ظاهرا معوق این رویداد خواهد شد در حال حاضر همه چیز در مورد نرم افزار. برای اولین بار ما نسخه جدید اپل سیستم عامل تلفن همراه است که ظاهرا گرفتن rebranded به سیستم عامل آی فون. این زمان در اطراف این شرکت تمرکز گزارش شده است که بیشتر بر روی قابلیت اطمینان و عملکرد از امکانات داده می شود که iOS 13 بسیار حشره دار و اپل مطمئنا نمی خواهید که دوباره در این سال.
دیگر از آن ما می تواند به جلو نگاه به iPadOS 14, macOS 10.16 و watchOS 7 که به احتمال زیاد خواهد شد با ویژگی های جدید مانند ردیابی خواب, تماشای چهره های و یک بچه ها در حالت.
این شرکت همچنین متهم به اعلام بسته نرم افزاری جدید برای خدمات خود را مانند تلویزیون اپل پلاس, اپل, اخبار, Plus و Apple موسیقی برای جذب مشترکان بیشتر است.
این WWDC اجرا خواهد شد از ماه ژوئن 22 تا 26 ژوئن و در آن برگزار خواهد شد آنلاین در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>