WWDC سال 2020 پخش زنده: سازمان دیده بان اپل پرده iOS 14 و بیشتر حق در اینجا

  • اپل سالانه در سراسر جهان در کنفرانس توسعه دهندگان مجبور شد برای رفتن حاضر با توجه به این رمان coronavirus و در حال حاضر WWDC سال 2020 خواهد جریان زندگی در 10:00 a. m. PT / 1:00 p. m. ET در ژوئن 22.
  • اپل انتظار می رود که به پرده iOS 14 و نسخه های جدید از macOS tvOS, iPadOS و watchOS اما ممکن است برخی از سخت افزار جدید نشان داد از جمله اولین ARM-based Mac.
  • ما در حال حاضر در مورد برخی از iOS 14 مهم ترین تغییرات و ارتقاء با توجه به یک به بیرون درز ساخت نرم افزار است که شروع به ساخت دور ماه پیش.

در اوایل این سال و تقریبا در هر کنفرانس مطبوعاتی فاش رویداد و فرد در نشست لغو شد با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. اپل سالانه در سراسر جهان توسعه دهندگان کنفرانس, بخشی از اوایل موج لغو شد اما در مارس 13, اپل تایید کرد که WWDC سال 2020 خواهد بود در حال حرکت آنلاین ارائه “یک برنامه کامل با آنلاین سخنرانیها و جلسات.” کلیدی این است که چه بسیاری از ما در حال تنظیم در و, اگر شما می خواهید برای دیدن همه چیز اپل را ارائه کرده است برای توسعه دهندگان و مصرف کنندگان به طور یکسان شما می توانید لحن در زیر در ساعت 10:00 a. m. PT / 1:00 p. m. ET.

ما شنیده ام رقابت نظریه ها در مورد آنچه که دقیقا اپل قصد دارد به نمایش گذاشتن در سخنرانی روز دوشنبه اما شکی نیست که در iOS 14 را ظاهر. اپل همیشه می کشد و پشت پرده در آخرین نسخه از آن سیستم عامل تلفن همراه در WWDC و با وجود این فرمت جدید و برگزاری آن را در سال 2020 است. در پایان این جریان ما را به یک تصویر کامل از نرم افزار میاد بیرون این سقوط.

اپل نه یک کلمه گفت: در مورد iOS 14 اما اوایل ساخت این آپدیت ظاهرا به بیرون درز کرد در اوایل این سال و گزارش در مورد ویژگی های جدید و تغییرات شده اند trickling خارج از زمان. از آنچه که ما شنیده بزرگترین تغییر در iOS 14 خواهد بود بیشتر قابل تنظیم صفحه نمایش با یک لیست است که به شما اجازه دیدن تمام برنامه های نصب شده در یک بار. نیز وجود داشته اند نشانه هایی از ویدجت اما معلوم نیست اگر آن را کاهش دهد.

در علاوه بر این به یک سیستم عامل iOS به روز رسانی ما خواهد شد و همچنین نسخه های جدید از iPadOS macOS tvOS برای تلویزیون اپل و watchOS برای سازمان دیده بان اپل که همه باید در توسعه نسخه های بتا منتشر شده توسط پایان روز.

البته همه ما امیدوار به گرفتن یک نگاه اجمالی در سخت افزار جدید و اخیر شایعات پیشنهاد کرده اند که اپل استفاده خواهد شد و این به عنوان یک فرصت به طور رسمی اعلام مدتها در انتظار ARM مبتنی بر مکینتاش. با توجه به بلومبرگ گزارش اپل در حال کار بر روی آن بازوی خود مبتنی بر پردازنده برای چندین سال و برنامه ریزی شده بود به معرفی آنها در این تابستان به توسعه دهندگان مقدار زیادی از زمان برای تنظیم برنامه های خود را در پیش بینی سال آینده راه اندازی. که گفت:, ما همچنین شنیده دیروز از به همان اندازه قابل اعتماد Jon Prosser که اپل نمی خواهد نشان می دهد هر سخت افزار جدید امروز:

در پیگیری توییت او توضیح داد که ما را به شنیدن در مورد ARM, اما آن را مانند صدا نمی کنیم در واقع یک مک جدید در این رویداد است. در هر صورت ما می دانیم فقط در چند ساعت پس از این رویداد نتیجه این بعد از ظهر.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>