مانند اپل و کوالکام, Huawei سلام سیلیکون واحد طرح های چیپس اما آیا این امکانات در واقع به آنها را ساخت. هر سه از این فن آوری شرکت با تکیه بر Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) بزرگترین مستقل ریخته گری برای تولید تراشه های خود را. اما برای Huawei وجود دارد می تواند یک مشکل در راه است. به عنوان یک تهدید امنیت ملی به دلیل درک روابط با کمونیست و دولت چین از ماه مه گذشته Huawei شده در وزارت بازرگانی را نهاد لیست. این به این معنی است که آن را نمی تواند دسترسی به هر یک از آن ایالات متحده زنجیره تامین از جمله گوگل.

قادر به مجوز Google Mobile Services, هواوی آخرین گوشی شده اند قادر به اجرای Google هسته برنامه های آندروید مانند Play Store, Gmail Search, Maps, درایو, و بیشتر. مهم نیست که چقدر در داخل چین که در آن بسیاری از برنامه های گوگل ممنوع, به هر حال, اما آن را نشانی از تاثیر فروش آن واحد بین المللی. به مبارزه با عقب هواوی پرچمدار جدید P40 خط با استفاده از موبایل هواوی خدمات که شامل سازنده خود AppGallery نمای.

دولت ایالات متحده بحث که آیا به فشار Huawei وقتی که می آید به تولید تراشه

با وجود ممنوعیت, Huawei هنوز موفق به رشد گوشی محموله آن را تحویل حدود 240 میلیون واحد در سال گذشته به پیش افتادن از اپل و تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان است. این خبر احتمالا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت ایالات متحده است و با توجه به یک طرح غیر مستقیم است که زندگی را بسیار مشکل تر برای Huawei. در حال حاضر مستقیم خارجی حکومت اجازه می دهد تا ایالات متحده برای کنترل خارجی صادرات محصولات که حاوی 25% یا بیشتر آمریکا-منبع مطالب با ارزش. خوشبختانه برای Huawei TSMC به نظر می رسد به سقوط در زیر این آستانه است. اما دولت آمریکا با وزن یک تغییر مستقیم خارجی حکومت که کاهش آستانه به 10٪. در آن سطح TSMC می تواند مسدود شده توسط ایالات متحده از حمل و نقل Huawei تراشه آن دستور داده است.

چه می Huawei انجام دهید ؟ هیچ چیپست هیچ گوشی. با استناد به “گزارش اخیر” MyDrivers می گوید که این شرکت به آرامی تغییر تراشه تولید از TSMC به SMIC. دومی که با نام کامل نیمه هادی تولید شرکت بین المللی, بزرگترین ریخته گری در چین است. بنا به گزارش ها, Huawei شروع به گفتن مهندسین خود شروع به طراحی تراشه برای SMIC در اواخر سال گذشته و تسریع این طرح. مشخص نیست چقدر از آن تراشه تولید در حال هدایت به SMIC.

SMIC در زمان برخی از سفارشات جدید خود با 14nm FinFET تراشه از Huawei در سال گذشته است. این محصول در اصل قرار بود توسط TSMC. SMIC است پیشرفته ساخت خط مونتاژ برای مدارهای مجتمع که تولید خواهد شد 35,000 ویفر یک ماه.

یک سخنگوی Huawei به نام shift “صنعت تمرین.” او گفت که قبل از انتخاب یک شرکت تولید تراشه آن طرح Huawei بررسی ظرفیت ریخته گری فن آوری آن را در استخدام و چگونه آن ارائه نسخه نهایی از یک مدار مجتمع. در ضمن TSMC است که انتظار می رود به زودی شروع به تولید Huawei بلند پروازانه ترین چیپ ست به تاریخ. لقب گیرین 1012 تراشه ساخته خواهد شد با استفاده از TSMC را 5nm روند. در حال حاضر شاغل گیرین 990 5G تراشه تولید شده با استفاده از TSMC را 7nm+ EUV روند گره شامل بیش از 10 میلیارد ترانزیستور است. بیشتر ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد یک تراشه است.

Huawei به احتمال زیاد تولید کننده اولین گوشی آندروید به ورزش 5nm چیپ ست هنگامی که آن را به تولید بالای آن-of-the-line Mate سری 40 بعد از این سال. اولین گوشی های هوشمند به طور کلی به طراحی شده توسط یک چیپ ست باید 2020 5G اپل, آیفون, 12 سری با تشکر از 5nm A14 Bionic SoC.

بیشتر تراشه تولید Huawei حرکت به SMIC کمتر از آن است به نگرانی در مورد ایالات متحده سفت کردن پیچ بر روی آن. اما SMIC است و تقریبا به عنوان لبه برش به عنوان TSMC است بنابراین Huawei نمی خواهد بود قادر به حرکت تولید آن بیشتر انتگرال تراشه در داخل چین فقط رتبهدهی نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im