Woot! نگه می دارد یک چشم بر درب خود را با یک رویداد بزرگ در حلقه doorbells

هزینه های بسیاری از وقت خود را در داخل این روزها سخت است در همه. همه ما در حال تلاش برای امن باشد و به نوعی از حالت عادی در زندگی ما است. امروزه داشتن هر نوع از بازدید کنندگان است که اغلب غیر منتظره مگر اینکه آن را تحویل فرد که در این صورت آن را یک لحظه در روز خود را. هنگامی که شما در حال نشسته و در انتظار برای تحویل آنلاین و یا مواد غذایی خود را به نشان می دهد شما نمی خواهید واقعا مراقب این پنجره در تمام طول روز حتی اگر شما لازم نیست که هر چیز دیگری را انجام دهد. با آخرین فروش Woot! به شما یک دلیل به خیره از پنجره بیرون را برای خود بسته است.

از امروز شروع ما معاملات مورد علاقه وب سایت ارائه شده است یک قرارداد خاص در حلقه مفت Pro. در حال حاضر شما می توانید این دولت از-هنر تصویری مفت برای تنها $119.99! این به شما حرکت فعال, هشدار, ثبت, هوای آزاد, مناطق از خانه خود را و آن را طول می کشد و تقریبا هیچ وقت به نصب کنید. وجود دارد بسیاری از مزایای داشتن یک ویدیو مفت سیستم حتی اگر شما بیشتر متمرکز بر امنیت. همه اینها گواهی مرمت به طوری که آنها عمل می کنند مانند آنها جدید هستند حتی اگر آنها برخی از عیوب جزئی لوازم آرایشی و بهداشتی.

این یک 1080p HD دوربین است که به شما اجازه دیدن و صحبت کردن با مردم را از گوشی خود را, قرص, و یا انتخاب آمازون اکو دستگاه. شما حتی می توانید زندگی می کنند و ببینید چه خبر از طریق دوربین خود را در هر زمان خاص. این است که سریع و آسان برای قرار دادن در, به عنوان آن می تواند اتصال به موجود مفت سیم کشی. شما حتی می توانید بررسی خود را ضبط تا 60 روز بنابراین شما می توانید نگاه در آنچه که ممکن است باعث یک هشدار.

در اینجا برخی از مهم اطلاعات مربوط به محصول از آمازون صفحه:

حلقه تصویری مفت Pro (گواهی مرمت)

  • ویدیو 1080p HD مفت که به شما امکان شنیدن و صحبت با مردم از تلفن خود را, قرص, و یا انتخاب دستگاه اکو.
  • دریافت اطلاعیه هر زمان که حرکت شناسایی شده است سفارشی خود حرکت نمایند.
  • با Live View شما می توانید در خانه خود را هر زمان از طریق حلقه برنامه.
  • به راحتی خود را راه اندازی حلقه های تصویری مفت نرم افزار با اتصال به وای فای از طریق حلقه نرم افزار و نصب در محل مورد نظر شما.
  • متصل به موجود مفت سیم کشی به صورت مداوم قدرت. نیاز به یک ترانسفورماتور (شامل نمی شود): 16-24VAC, 40VA حداکثر 50/60Hz. بدون هالوژن و یا روشنایی باغ ترانسفورماتور; بدون DC ترانسفورماتور/منبع تغذیه.
  • ضبط تمام فیلم های خود را بررسی آنچه شما از دست رفته تا 60 روز و به اشتراک گذاری ویدئوها و عکس ها برای $3/ماه در هر دستگاه با یک حلقه محافظت از برنامه است.
  • اتصال حلقه خود را مفت با الکسا برای شنیدن اطلاعیه خود را سازگار اکو و هنگامی که دستگاه خود را مفت فشرده و دیدن یک نمایش زنده از دوربین های خود را اگر شما یک دستگاه اکو با یک صفحه نمایش. بحث به بازدید کنندگان گفت: “الکسا بحث به درب جلو.”

این معامله نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای پس به یاد داشته باشید برای به Woot!’s سایت به انتخاب این حق دور. در حالی که شما وجود دارد مطمئن شوید که برای جستجو تمام معاملات روزانه و بازدید از تمام راه های مختلفی شما می توانید ذخیره کنید. در حال حاضر شما فقط می توانید تلفن خود را بررسی کنید و یا قرص خود را به دیدن هنگامی که تحویل مرد در حال آمدن است با تشکر از شما حلقه جدید تصویری مفت از Woot!


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.

حلقه تصویری مفت طرفدار در Woot!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر