منتشر شد در کمتر از دو سال پیش ، اپل دیده بان سری 4 رسما قطع زمانی که عاقبت آن وارد تصویر پاییز گذشته. در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد تا حدودی غیر معمول برای جلوگیری از فروش یک دستگاه محبوب تنها 12 ماه پس از آن تجاری اولین اپل تصمیم به حال بسیار ساده و دلیل منطقی.

این شرکت سری 4 و سری 5 smartwatches راه بیش از حد شبیه به فروش می رسد به طور همزمان اگر چه برای کمی در حالی که این دقیقا چیزی است که عمده فروشندگان مجاز مانند Best Buy و Amazon در ادامه به انجام.
که به نظر نمی رسد که در مورد هر مطلب حداقل تا آنجا که GPS-تنها انواع نگران هستند. هر دو Amazon و Best Buy به نظر می رسد به طور کامل اجرا از غیر سلولی را فعال کنید اپل دیده بان سری 4 موجودی اما خوشبختانه برای معامله شکارچیان Woot هنوز یک دسته از مرمت واحد برای ارائه با قیمت بسیار مناسب تنها امروز.

آمازون متعلق به e-tailer در حال شارژ است به عنوان کمی به عنوان $279.99 یک پاپ به صورت کاملا کاربردی دستگاه های حمایت 90 روز گارانتی خوب لوازم آرایشی و بهداشتی وضعیت ارائه یک “سطح متوسط wear & tear از جمله (اما نه محدود به) خراش و فرورفتگی و ضربه.”

طبیعی است که ارزان ترین مدل در 40mm اندازه با سه نفر از 44mm انواع موجود در $299.99 هر کدام. همه با تخفیف ساعت های هوشمند باید موارد آلومینیوم و زیبا OLED صفحه نمایش شبکیه چشم و همچنین به عنوان قدرتمند اپل S4 پردازنده و احترام باتری در زیر هود. شما می توانید انتخاب کنید از مجموعه ای از رنگ برای هر دو مورد و گروه از مقرون به صرفه اپل دیده بان سری 4 در فروش امروز در اینجا هر چند اگر شما صبر کنید بیش از حد طولانی برخی از گزینه های ممکن است ناپدید می شوند با توجه به افزایش تقاضا.
چرا که ما کاملا مطمئن شوید که شما تعجب کنید که دقیقا همان چیزی است که 400 $و تا اپل دیده بان سری 5 در جریان است که سری 4 نمی کند, اجازه دهید ما برجسته چند تفاوت کلیدی. همیشه بر روی صفحه نمایش قابلیت ممکن است بزرگترین از همه آنها را از نزدیک دنبال یک ساخته شده است در قطب نما. از لحاظ فنی نیز وجود دارد جدیدتر S5 تراشه به ذکر است, اما در واقعیت, که تا حد زیادی یکسان به S4. بنابراین شما در حال از دست دادن مقدار توسط امید بستن برای یکی از این بودجه دوستانه سری 4 مدل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net