با این اندیشه های جدید از ویژگی های شما ممکن است تصمیم می گیرید نه به تلفن پاسخ

بنا به گزارش نیمی از تمام تماس های تلفنی دریافت شده توسط کاربران گوشی های هوشمند در این سال خواهد بود اسپم و کلاهبرداری تلفنی است. به عبارت دیگر وقتی که شما شنیدن زنگ تلفن خود را شما می توانید تلنگر یک ماهه برای تعیین اینکه آیا آن است که مشروع تماس بگیرید و یا دادن یک تماس. البته کوه در می رم یک سکه واقعا به شما بگویم در مورد هر چیزی که در تماس است و به همین دلیل است. اما گوگل در حال اضافه کردن یک ویژگی به تلفن برنامه است که شما بگویید چرا یک کسب و کار خواستار است. این به شما می دهد این فرصت را به تصمیم می گیرید که آیا یا نه برای پاسخ به تماس.

گوگل پشتیبانی از صفحه اشاره به یک ویژگی به نام “فرم تماس.” در صفحه گوگل می گوید که تایید تماس ها کمک می کند تا شما را به “تصمیم گیری آگاهانه در مورد تماس های دریافتی.” گوگل با این نسخهها کار با کسب و کار برای نمایش شرکت هویت و دلیل تماس بگیرید. گوگل همچنین برای نمایش آرم کسب و کار است که خواستار است.
با “فرم تماس” قبل از شرکت با شما تماس آن را می فرستد به گوگل اختصاص داده شده “فرم تماس” سرور خود را, شماره تلفن, شماره تلفن خود را و به همین دلیل برای تماس. گوگل به چند نمونه از دلیل که چرا یک کسب و کار ممکن است تماس شما: به “برنامه یک اتصال به اینترنت” و یا به شما اجازه می دانم که خود را تحویل مواد غذایی وارد کرده است. این ارسال اطلاعات به گوشی خود را از برنامه. هنگامی که تماس های کسب و کار تلفن همراه آندروید خود را گوگل, مقایسه اطلاعات تماس به اطلاعات آن ارسال می شود تلفن خود را برنامه. اگر وجود دارد یک بازی روی صفحه نمایش نمایش داده خواهد شد “تایید تماس بگیرید.” بعد از چند دقیقه اطلاعات در مورد تماس از جمله شماره تلفن خود و دلیل آن این است که حذف شده از گوگل سرور.

برای “تایید تماس گیرنده” از ویژگی های به کار باید آن را روشن است که پیش فرض آن است. شما می توانید آن را خاموش و با باز کردن برنامه تلفن. رفتن به تنظیمات > Caller ID و دادن (و یا دادن و تماس صفحه نمایش) و خاموش تایید تماس. شما همچنین باید برنامه Google Phone, برنامه برای این ویژگی به کار و شماره تلفن خود را مرتبط با حساب Google خود را. شما می توانید این را با رفتن به myaccount.google.com. تحت “اطلاعات شخصی” را انتخاب کنید اطلاعات تماس و پس از آن تلفن است. شما می توانید اضافه کردن و حذف و یا تغییر شماره تلفن خود را. در نهایت برای این ویژگی به کار کسب و کار باید خود را ارسال “فرم تماس گیرنده” اطلاعات به گوگل.

با پشتیبانی از صفحه تا این ویژگی می تواند همه آماده برای اجرا. شود در مواظب برای “تایید تماس گیرنده” روی صفحه نمایش زمانی که شما دریافت تماس از یک کسب و کار در تلفن همراه آندروید خود را. به یاد داشته باشید هر چند بسیاری از تولید کنندگان تلفن خود را برنامه شماره گیر. این ویژگی فقط بر روی نرم افزار تلفن است که می تواند نصب شده از فروشگاه Google Play.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>