ویندوز 10 منوی استارت شدن makeover بزرگ – در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد

  • جدید ویندوز 10 به روز رسانی در دسترس برای دانلود به کاربران ثبت نام کرده در خودی بتا برنامه.
  • Windows 10 Build 20161 ویژگی های مختلف تغییرات قابل توجه از جمله یک نام تجاری طراحی جدید برای منوی شروع است که به آن بیشتر ظریف ،
  • مایکروسافت نیز به روز شده در ALT + TAB عملکرد چند تکلیفی میانبر نوار وظیفه و اطلاعیه ها.

دکمه شروع است که یکی از نمادین ترین عناصر رابط کاربر ویندوز. آن را باز منوی شروع دادن به شما دسترسی سریع به تمام برنامه های خود را و تنظیمات. مایکروسافت نیست خوشحال با راه شروع را فشار دهید به نظر می رسد و طراحی تغییر آینده است. خوشبختانه این دقیقا همان طراحی را تغییر دهید شما ممکن است درخواست از مایکروسافت طراحی دوباره منوی استارت چند سال پیش. منو فقط بیش از حد شلوغ به عنوان آن در حال حاضر است. وجود دارد بیش از حد رنگ در آن را کاملا بیش از حد بسیاری از فام های آبی در آن وجود دارد که باعث می شود پیدا کردن برنامه های شما دنبال آن هستید و نه آزار دهنده. رفتن به جلو, مایکروسافت عرضه خواهد کرد و عمده شروع به منوی قبل که کل تجربه خیلی آسان تر در چشم از آن است که در حال حاضر. در بالا از آن مایکروسافت اعلام کرد ویژگی های اضافی و تغییرات طراحی خواهد کرد که رول کردن به خودی و پس از آن به طور منظم ویندوز 10 کاربران است.

مایکروسافت با اشاره به منوی شروع تغییر طراحی به عنوان “موضوع آگاه کاشی.” آنها که در ساخت 20161 در صورتی که شما در خودی بتا برنامه. “ما در حال زایش تا منوی شروع با طراحی ساده است که حذف رنگ جامد backplates پشت آرم در لیست برنامه ها و اعمال یکنواخت بخشی از پس زمینه شفاف به کاشی” مایکروسافت نوشت: در یک پست وبلاگ. در انیمیشن زیر نشان می دهد که چگونه کاشی های جدید خواهد بود.

ویندوز 10: انیمیشن نشان می دهد منوی شروع تغییرات طراحی در مقایسه با قبلی UI. منبع تصویر: مایکروسافت

در اصل مایکروسافت است که به جای آبی با شفاف یا سفید پس زمینه و کاشی را نگاه نمی بهتر است.

مایکروسافت گفت که کاربرانی که به دنبال یک “چلپ چلوپ از رنگ” باید به نوبه خود در تم تیره و سپس ضامن را نشان می دهد رنگ لهجه در زیر سطوح برای شروع و نوار وظیفه و اکشن سنتر.

ویندوز 10: جدید شروع به طراحی منو. منبع تصویر: مایکروسافت

دیگر تغییر قابل توجهی در آینده به ویندوز 10 مربوط به ALT + TAB میانبر. خودی خواهد بود که برای اولین بار برای تست کردن این به روز رسانی ویژگی چند وظیفه ای که به آنها اجازه دسترسی به هر tab باز در Microsoft Edge در هنگام فشار دادن ALT + TAB دسته کوچک موسیقی جاز. اگر شما بیش از حد بسیاری از زبانه ها این ویژگی لزوما نگاه بزرگ. اما شما قادر خواهید بود برای سفارشی کردن ALT + TAB تجربه از عملکرد چند تکلیفی بخش از تنظیماتبه میانبر نمایش تنها سه یا پنج لبه زبانه.

ویندوز 10: انیمیشن نشان می دهد جدید ALT + TAB میانبر رفتار است. منبع تصویر: مایکروسافت

نوار وظیفه گرفتن یک تغییر قابل توجه خود را دارد. مایکروسافت به دنبال ارائه یک “پاک کننده های شخصی و خارج از جعبه تجربه به شما محتوای شما می خواهید و کمتر از درهم و برهمی است.” این بدان معناست که این وظیفه را نشان می دهد سفارشی طرح بندی بر اساس کاربر و دستگاه سیگنال. همانطور که در تصویر زیر برخی از مردم ممکن است ببینید آندروید خود را نشان می دهد تا در نوار وظیفه در حالی که دیگران خواهد شد که یک ایکس باکس لایو آیکون در آن وجود دارد.

ویندوز 10: وظیفه مفهوم را نشان می دهد دقیق context-aware Taskbar منو. منبع تصویر: مایکروسافت

اطلاعیه های در حال گرفتن قبل از خود را دارند. نان تست UI را نشان می دهد برنامه لوگو در بالا و همچنین به عنوان یک “X” است که به شما اجازه آن را خاموش.

مایکروسافت نیز ساخته شده برخی از تغییرات به تنظیمات برنامه. برخی از کنترل پنل امکانات خواهد شد نقل مکان کرد به تنظیماتدر مورد بخش از سیستم منو.

جدید ویندوز 10 نسخه نیز بهبود قابلیت برای تبلت تجربه 2-در-1 دستگاه و همچنین به عنوان یک طراحی دوباره ویندوز برنامه ماشین حساب که در حال حاضر پشتیبانی از جبر گرافیک. چند رفع اشکال نیز در این نسخه گنجانده اما چندین باگ هنوز هم نیاز به وصله. شما می توانید به عنوان خوانده شده همه چیز در مورد تغییرات در این لینک.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>