Advertorial توسط Mobile Ting: نظرات بیان شده در این داستان ممکن است منعکس کننده مواضع PhoneArena!

این شاد ترین بار اما یک چیزی که همیشه باعث بهبود خلق و خوی است یک ابزار جدید. به خصوص وقتی که ابزار با نام تجاری جدید تلفن! نمی خواهم که تجربه لذت از unboxing یک گوشی هوشمند جدید به صورت واقعی و نه فقط تماشای آن را بر روی یوتیوب ؟

خوب تینگ تلفن همراه است در مورد ارائه این فرصت را به سه نفر از شما خوانندگان ما! اولین بار شما از شنیدن در مورد تینگ و حتی مطمئن نیست چه چیزی است ؟ هیچ نگرانی!تینگ تلفن همراه دقیق ارائه دهنده خدمات بی سیم است که با استفاده از شبکه های Verizon, T-Mobile و Sprint به ارائه پوشش برای مشتریان خود بدون توجه به جایی که آنها هستند. تینگ همچنین اجازه می دهد تا شما را سفارشی استفاده و پرداخت تنها برای خدمات شما استفاده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را بررسی کنید پست های اخیر در مورد چگونه تینگ عمل و آنچه که باعث می شود آن را یک انتخاب بزرگ است.در حال حاضر به این موضوع در دست! تینگ تلفن همراه است که به دور سه گوشی های هوشمند در این منحصر به فرد PhoneArena سادگی. این دستگاه ها با مهربانی ارائه شده توسط موتورولا. اگر شرکت شما یک شانس برای برنده شدن یک گوشی موتورولا moto g stylus 128GB در عارف نیلی یا یکی از دو Motorola Moto G7 64GB سرامیک سیاه و سفید دستگاه.

وجود دارد مقدار زیادی از راه های ورود به این سادگی که شما می توانید از لیست زیر دانلود کنید. به دنبال دستورالعمل برای هر یک به منظور بهبود شانس خود را برای برنده شدن:
این سادگی است که تنها ساکنان ایالات متحده به پایان خواهد رسید و در سه هفته. برندگان تماس گرفته خواهد شد از طریق ایمیل به آدرس آنها ارائه کرده ایم برای سادگی.

موتور g stylus است که علاوه بر جدید به Moto G خط و یکی از معدود دستگاه های موجود در بازار است که می آید با قلم شما می توانید استفاده کنید به یادداشت ها قرعه کشی و یا فقط حرکت گوشی خود را با. آن را نیز دارای یک نگاه مدرن با آن 6.4 اینچ سوراخ پانچ صفحه نمایش می آید و با یک همه کاره با مجموعه ای از سه دوربین عقب.

موتور G7 یک دستگاه بزرگ نیز Snapdragon 600-سری تراشه و اندروید یک نرم افزار باید آن را خوب و پاسخگو برای سال آمده است. دوربین سیستم نیست به عنوان غنی به عنوان که از moto g stylus اما آن را هنوز هم می تواند برخی از قابل توجه عکس.

حتی اگر شما یکی از خوش شانس چند, شما همیشه می توانید به Ting موبایل سعی کنید با گرفتن 25 دلار اعتبار در خدمات شرکت فراهم می کند که برای PhoneArena خوانندگان. شما می توانید انجام دهید که از لینک زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de