وحشی ویدئو نشان می دهد که ژاپنی زنبور عسل ‘آشپزی’ قتل هورنت زنده

  • قتل اورلئانز در حال terrifyingly بزرگ و به تازگی ساخته شده راه خود را به ایالات متحده است.
  • قتل هورنت است فراتر از دردناک اما غول اورلئانز مطرح یک تهدید بیشتر به محلی جمعیت زنبور عسل نسبت به انسان است.
  • ژاپنی, زنبور عسل می تواند در دفاع از خود را از یک قتل هورنت حمله موثر “پخت و پز’ قتل هورنت زنده با حرارت از ضرب و شتم سريع بال خود را.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فقط زمانی که شما فکر می کنید سال 2020 می تواند هر گونه crazier ما در حال حاضر به رقابت با غول اورلئانز از آسیا هستند که محبت شناخته شده به عنوان قتل اورلئانز. تماس با من از مد افتاده اما من واقعا به در حال حاضر-ترسناک حشرات داشتن کلمه قتل به عنوان بخشی از نام خود را.

قتل اورلئانز به تازگی راه خود را به ایالات متحده و اگر ما به حق به آن, آنها نیست, به عنوان وحشتناک به آنها نگاه کنید. مطمئن شوید که آنها مانند خالص کابوس سوخت — با برخی از کوئینز اندازه گیری در بیش از دو اینچ طول — اما واقعیت این است که تنها یک نیش از قتل هورنت قصد ندارم به شما را بکشند, اگر چه از آن خواهد شد فوق العاده دردناک است. اگر شما در تمام کنجکاو, یک مرد که می رود توسط کایوتی پترسون رو نیش زده توسط یک قتل هورنت در هدف و فیلم برداری کل تجربه برای ما جمعی لذت بردن و یا ترسناک.

یکی از جنبه های جالب تر از قتل هورنت را حمله به استراتژی است که آن را اساسا می توانید تماس بگیرید برای تهیه پشتیبان. به طور خاص هنگامی که یک قتل هورنت hones در یک هدف آن را منتشر می کنند می تواند یک عطر که جذب دیگر قتل اورلئانز به عضویت در این حمله است. بنابراین در حالی که یک هدف ممکن است قادر به دفع کردن قتل هورنت یا دو برخورد با کل ازدحام یک داستان کاملا متفاوت است.

حقیقت گفته شود, خطر واقعی قتل اورلئانز مطرح نیست به انسان بلکه به محلی جمعیت زنبور عسل است که می تواند نابود قتل اورلئانز فوق العاده به سرعت. به این نکته چند ده قتل اورلئانز باید توانایی برای از بین بردن ده ها هزار زنبور عسل در هیچ زمان و در همه. شایان ذکر است هر چند که زنبورهای عسل در ژاپن توسعه داده اند, باور نکردنی تاکتیک آنها استخدام به دفع کردن قتل هورنت در این حمله.

هنگامی که یک قتل هورنت باعث می شود راه خود را به یک کندوی عسل آن را به راحتی می تواند بسیار بزرگتر از هر فردی زنبور عسل. که تعدادشان کمتر و زنبور عسل با استفاده از این برای خود مزیت استراتژیک. به طور خاص, ژاپنی, زنبور عسل را از بین بردن در حمله هورنت و فراگیر او را به طور کامل. در همان زمان, زنبور عسل شروع خواهد شد را بال به عنوان سریع به عنوان آنها می توانید به منظور بالا بردن درجه حرارت و در نهایت کشتن قتل هورنت به طور موثر آن را پخت و پز زنده است.

LiveScience می نویسد:

از زنبور عسل’ نیش نمی تواند نفوذ هورنت ضخامت پوست بیرونی بنابراین زنبور ازدحام در اطراف یک مهاجم به جای تشکیل یک کروی زنبور عسل و استفاده از آنها ارتعاشی پرواز عضلات برای ایجاد گرما. جمعی از زنبور عسل حرارت منطقه تا 116 درجه فارنهایت (47 درجه سانتیگراد) به اندازه کافی برای کشتن زنبور.

دانشمندان کشف کردند این زنبور توپ در سال 2005 شده اند و مطالعه آنها بوده است. در حال حاضر محققان نمیفهمد زنبور عسل-مغز مکانیزمی که تنظیم حرارتی-balling رفتار زنبورهای عسل ژاپنی, اما نه در خود و بستگان و اروپایی زنبور عسل.

یک ویدیو از این تاکتیک دفاع در عمل در اصل ساخته شده راه خود را آنلاین چند سال پیش آغاز شده اما گردش دوباره در حال حاضر که قتل اورلئانز وارد شده اند در ایالات متحده آمریکا

تصویر منبع: یوتیوب

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>