• یک تسلا مدل 3 بر روی خلبان اتوماتیک به تازگی سقوط کرد ثابت کامیون در بزرگراه در تایوان است.
  • تسلا تصادف دستگیر شد, در ویدئو
  • مدل 3 راننده بود uninjured.

تصویری منتشر شده بیش از آخر هفته را نشان می دهد تسلا مدل 3 بر روی خلبان اتوماتیک توفنده به یک کامیون که افتاده بود در کنار آن. این حادثه صورت گرفت در یک بزرگراه در تایوان و فیلم از سقوط آن به دست آمده بود در این نزدیکی هست از طریق دوربین های امنیتی — از آنجا رفته ویروسی. مدل 3 راننده شایان ذکر پدید آمده صدمه ندیده است که یک عهد به تسلا قابل توجه ویژگی های ایمنی.

به عنوان شما را ببینید, زیر, سقوط, فیلم تکان دهنده برای چند دلیل. برای استارت, مدل 3 ساخته شده مطلقا هیچ تلاشی برای ترمز قبل از برخورد به کامیون. به دلایل ما به زودی به نظر می رسد که خلبان اتوماتیک نرم افزار به سادگی به رسمیت نمی شناسد وجود دارد مانع پیش رو است.

دوم, آن را به ذهن ترا درهم میشکنند که مدل 3 راننده خودش متوجه نیست کامیون در مقابل او. حداقل خوب 10 ثانیه اگر نه بیشتر راننده به ظاهر دلچسب با چیز دیگری است. این البته بر خلاف همه دستورالعمل ها را که همراه با تسلا خلبان اتوماتیک از ویژگی های. پس از تعدادی از مشخصات بالا تصادفات تسلا از چکش صفحه اصلی این واقعیت است که خلبان اتوماتیک است که جایگزینی برای توجه به جاده ها است.

ویدیو کامل را می توان در زیر مشاهده:

به علت سقوط آن را تعجب آور نیست که بالای کامیون — که تسلا آماج به — سفید بود. چند سال پیش شما ممکن است به یاد بیاورید مرگبار تصادف تسلا که در آن یک مدل S hit سفید, تراکتور, تریلر, در, فلوریدا. هر چند مدل S راننده بود نه توجه در زمان تصادف یک تحقیق توسط تسلا نشان داد که این شرکت روی خلبان اتوماتیک سنسور نمی تواند تشخیص کامیون سفید از روشن اطراف آسمان است.

تسلا در آن زمان اشاره کرد: “نه خلبان و نه راننده متوجه سفید کنار تریلر تراکتور در برابر روشن آسمان به طوری که ترمز اعمال نشده است.”

در طول چند سال گذشته وجود دارد هیچ انکار که تسلا خلبان اتوماتیک از ویژگی های بهبود یافته با فراز و نشیب. و زمانی که این تکنولوژی با این نسخهها کار به عنوان در نظر گرفته شده و می توانید آن را تقریبا مانند سحر و جادو. هنوز هم وجود دارد هیچ انکار است که این تکنولوژی هنوز چند کاستی است که آن را کاملا روشن است که ما هنوز در جایی نزدیک به دستیابی به سطح 5 استقلال.

شما ممکن است به یاد بیاورید که Elon Musk در سال 2016 وعده داده است که یک تسلا خواهد درایو از لس آنجلس به نیویورک خود را در آن مدتی در سال 2018 است. برنامه ریزی شده در نسخه ی نمایشی شد و سپس تحت فشار قرار دادند به 2019.

“من فکر می کنم [اتوماتیک] خواهد بود از ویژگی های کامل کامل خود رانندگی این سال معنی این خودرو قادر خواهد بود برای پیدا کردن شما در یک پارکینگ شما انتخاب کنید, و شما را تمام راه را به مقصد خود را بدون مداخله در این سال” مشک گفت: در سال 2019. “من می گویند که من مطمئن هستم از آن است. است که یک علامت سوال است.”

البته ما در حال حاضر در مورد نیمه راه از طریق 2020 و هیچ نشانه ای وجود دارد که چنین تظاهرات اتفاق می افتد در هر زمان به زودی.

منبع تصویر: David Zalubowski/AP/شاتر

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im